Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
317 postów 6151 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Koniec udawania - nadchodzi Armagedon?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy błogosławiąc NATO, Kościół rozpoznał Bestię z Apokalipsy?

 

 

Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę”

(Ap 13:2 BT)

 Szczyt NATO w Warszawie

Sam Szczyt to farsa w stylu Hollywood. Przyjazdy, wyjazdy; gesty, uśmiechy, ściskania rąk, obiady, kolacje oraz fotografie – dla spragnionych igrzysk, nieświadomych mas podatników. Najważniejsi pajace „naszego świata polityki” – w rolach głównych.

Konkluzja nasuwa się jedna:
Wojna światowa oraz pokojowe przygotowania do wojny to jeden z najlepszych interesów, który zwłaszcza w dzisiejszym świecie ma pragmatyczne uzasadnienie. Przecież produkcja i handel bronią to podstawa rozwoju technologii. Czyli rozwoju dobrobytu naszego świata.

To także główny, najlepszy interes USA od czasów I Wojny Światowej. Handel bronią i demokracją.
A przecież światem rządzi Ameryka - czyli interes i pieniądz.

Jak bardzo łatwo jest ogłupić, zmanipulować masy porządnych, całkiem nieświadomych, ciężko pracujących ludzi i wprowadzić ich do pułapki wojny. Tak jak mysz wchodzi do pułapki, w której przedtem umieszcza się jakiś ochłap dla zwabienia głodnego zwierzęcia.

http://ryszard.opara.neon24.pl/post/132615,szczyt-nato-trzecia-wojna-swiatowa

 

„Pamiętajcie, babo, że cesarz czy król myśli tylko o swojej kieszeni i dlatego toczy wojnę, choćby był takim dziadygą jak nasz stary Prochazka, którego nie mogą wypuszczać z klozetu, żeby nie zapaskudził całego Schönbrunnu. ”
 J. Haszek „Przygody dobrego wojaka Szwejka”

 

Jedynym zdaje się celem tej groteskowej imprezy było nałożenie na państwa członkowskie haraczu 2% z budżetu na zbrojenie, to znaczy na przemysł wojskowy USA. Zresztą od samego początku nikt nie opowiadał, że ten popis szarlatanerii ma w jakiś sposób obronić Polskę. Cały czas gadają o obronie USA (ale nie Polski) przed… Iranem I Rosją. NATO, stworzone jako armia Bilderbergów, jest armią NWO (Nowego Porządku Świata) i powoli wypiera role ONZ (a może nie bardzo powoli). Polska oczywiście jest w pierwszym szeregu do walki ze światem.
No więc - jak podała 'AL-Jazeera' -dowództwo paktu ustaliło w pierwszym dniu, że ma być przekazane NATO 10 miliardów dolarów do dalszych operacji w Afganistanie. Tam zdaje się nie najlepiej się wiedzie, więc planują 'przetasowanie' wojsk. Nie wiem, co to znaczy. Ktoś złośliwie podejrzewa, że pójdą tam też i polskie wojska walczyć za wolność waszą, nędzę naszą. Ale żeby wydusić te pieniądze od państw członkowskich, trzeba było znaleźć BARDZO ważny 'powód'. Tym powodem jest rzekoma agresja rosyjska na Krymie, w Czeczenii i Gruzji w 2008 roku. Są i tacy polscy spece od polityki, co opowiadają o rosyjskiej inwazji na suwerenną Syrię.

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132666,po-szczycie-nato-w-warszawie-13-07-2016

 

Przygotowania do uśmiercania ludzi odbywały się zawsze w imię Boga czy też w ogóle w imię jakiejś domniemanej wyższej istoty, którą ludzkość sobie
wyimaginowała i stworzyła w swej wyobraźni. Wielkie jatki wojny światowej nie obeszły się bez błogosławieństwa duchownych. Kapelani wojskowi wszystkich armii modlili się i odprawiali msze święte o zwycięstwo dla tej armii, której chleb jedli. Ludzie całej Europy szli jak bydlęta na rzeź, dokąd obok rzeźników cesarzy, królów, prezydentów i innych potentatów i wodzów prowadzili ich księża wszystkich wyznań, błogosławiąc im i pozwalając fałszywie przysięgać, że „na ziemi, w powietrzu, na morzu” itd.J. Haszek „Przygody dobrego wojaka Szwejka”

Biskup polowy Józef Guzdek przewodniczył Mszy św. w katedrze polowej w intencji pokoju i Ojczyzny, w związku z rozpoczynającym się jutro w Warszawie międzynarodowym szczytem państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO).
Na początku Mszy św. Biskup Polowy podkreślił, że rozpoczynające się w Warszawie spotkanie to ważna inicjatywa na rzecz pokoju. - Módlmy się o światło Ducha Świętego dla uczestniczących w spotkaniu przywódców i przedstawicieli państw członkowskich NATO. Prośmy, aby owocem szczytu był pokój i zapewnienie bezpieczeństwa naszej Ojczyźnie, Europie i na świecie – powiedział. Ordynariusz wojskowy ponadto wspomniał, że kapelani Ordynariatu Polowego będą w tych dniach modlić się w intencji pokoju i Ojczyzny, a także uczestników szczytu NATO w Warszawie.Mszę św. koncelebrowali ks. płk SG Zbigniew Kępa, ks. por. Marcin Janocha i ks. por. Łukasz Hubacz.

http://niedziela.pl/artykul/23191/Bp-Guzdek-odprawil-Msze-sw-w-intencji

 Odjeżdżali teraz ponownie na front po nowe rany, kalectwa i cierpienia, aby za nie zasłużyć sobie na prosty drewniany krzyż nad grobem. Na krzyżu tym jeszcze po latach wśród smutnych równin wschodniej Galicji trzepotać będą na wietrze strzępy austriackiej czapki żołnierskiej z zardzewiałym bączkiem, zaś od czasu do czasu usiądzie na niej smutny i postarzały już kruk, wspominający dawne czasy obfitych biesiad, kiedy to przygotowywano dla niego smacznie zastawiony, bezkresny stół, pełen ludzkich trupów i końskiej padliny, kiedy to pod taką właśnie czapką, na której siedzi, znajdowały się najsmaczniejsze kąski - oczy ludzkie.
J. Haszek „Przygody dobrego wojaka Szwejka”

 

KOMENTARZE

 • wiecej sily w trabie nie taak anemicznie
  Za duzo Szwejka za malo odniesien tego co sie na swiecie do zapowiedzi z Objawienia.Przez to tekst zrozumial raczej dla tych,ktorzy I tak wiedza o cco chodzi
 • @Herkules 10:51:52 dziekuję za komentarz
  Szwejk tylko na pozór jest śmieszny (cytaty okroiłem);
  jest napisane, że większość ludzi i tak niczego nie zrozumie:

  "(37) A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (38) Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (Mt 24:37-39 BT)

  Pozdrawiam
 • @Herkules 10:51:52
  /Prośmy, aby owocem szczytu był pokój i zapewnienie bezpieczeństwa naszej Ojczyźnie, /

  3) Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. (1 Tes 5:3 BT)
 • @roux 11:28:14
  Kto wie moze jeszcze rozwiaza Nato, co dzis wydaje sie absolutnie niemozliwe,a czego by chcialy Wlochy I Francja.Wtedy dopiero zaczely by sie szyderstwa tych co wola przebywac w cieplej gnojowce wszak jest w niej wygodnie!
  Oczywiscie glowny element pracy do wojny Nigdy nie zmieni stannowiska.
 • @Autor
  O rozpętywaniu wielkiej wojny trzeba pisać ciągle.
  Porządnie Pan ujął problem.
  5* :)
 • tak jest
  Solidny post, tak jest jak Pan pisze.
  Prawdy nigdy za wiele, jak nawet do nikogo nie dotrze, to są tacy których ukłuje w oczy.

  pozdrowił
 • Autor & Herkules 10:51:52
  || tekst zrozumiały raczej dla tych,którzy i tak wiedzą o co chodzi ||

  "I dodał: «Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!».

  10 A gdy był sam, pytali Go ci, którzy przy Nim byli, razem z Dwunastoma, o przypowieść. 11 On im odrzekł: «Wam dana jest tajemnica3 królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach,
  12 aby
  patrzyli oczami, a nie widzieli,
  słuchali uszami, a nie rozumieli,
  żeby się nie nawrócili i nie była im wydana
  [tajemnica4]». " (Mk 4:9-12 BT)


  5*
  Pozdr
 • @via vitae 17:58:59
  100/100 Ave.
 • Autorze, armagedon??? Nie każda wojna jest armagedonem!!!
  Jak zwykle głosisz zgodnie nauka strażnicy (a nie z Biblia).

  Ale porozmawiajmy o armagedonie!

  Czy któryś katolik (protestant...), czy któreś katolickie (protestanckie...) dziecko uratuje się z armagedonu według nauk strażnicy???

  Czy zginą? czy ocaleja?

  Odpowiedź autorze!!!

  Bo jeśli nieswiadkowie, katolicy, protestanci...., nie zginą w armagedonie , to po cóż ''nawracacie'' katolików', protestantow..., skoro oni (katolicy, protestanci) wyjdą z Armagedonu tak samo cali jak wy świadkowie???
 • @zygmuntbialas 13:55:55
  Dziękuję. Zacytowałem najlepszych Blogerów -;))

  /O rozpętywaniu wielkiej wojny trzeba pisać ciągle./

  Tak samo trzeba wskazywać na apologię wojny, np w programie ŚDM, lub w portalu poświęconym Fronda - nazwali Cezarego Pazurę rosyjskim agentem za to, że Pazura skrytykował na FB szczyt NATO

  Pozdrawiam
 • Jak widać, Kościół RK modli się o...
  pokój a nie o wojnę. Więc chyba rozpoznał Apokalipsę, odpowiadając na Twoje pytanie. Polecam inny przykład stanowiska Kościoła:
  https://www.youtube.com/watch?v=fX3P6fY5ouA
 • @Zorion 17:49:47
  Dziekuję.
  Pozdrawiam
  BTW
  Byłem niedawno w Beskidzie Małym
 • @via vitae 17:58:59 witaj
  To jeszcze mało, że nie chcą słuchać:

  "3 Nastanie bowiem czas, gdy nie zniosą zdrowej nauki, lecz zgodnie z własnymi pragnieniami nagromadzą sobie nauczycieli, by im łechtali uszy; 4 i odwrócą uszy od prawdy, a zwrócą się ku fałszywym opowieściom"
  (2 Tm 4:3-4 PNŚ)

  Pozdrawiam
 • @Repsol 18:41:53
  Szacun
 • lizusostwo świadków,
  w tym wypadku rouxa:


  ''Dziękuję. Zacytowałem najlepszych Blogerów -;))''
 • @Bara-bar 21:13:15
  Jak widać czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci trudność -;)
  BTW
  Usunęłaś mój komentarz:

  "Chodzi mi o to, żeby język giętki
  Powiedział wszystko co pomyśli głowa"

  Domyślam się, że nie wiesz kto to napisał, lecz czego się w tym cytacie z J. Słowackiego przestraszyłaś?
 • @Bara-bar 21:43:46
  Żal Ci, że Ciebie nikt nie cytuje? -;)))

  Cytowałem pana Oparę i pana Białasa, jakbyś nie zauważyła.
 • @Jan Paweł 21:26:59
  Wydawało mi się, że ks Natanek jest wyrzucony z oficjalnego Kościoła.
  Pozdrawiam
 • @roux 21:48:46
  ''Usunęłaś mój komentarz:

  Chodzi mi o to, żeby język giętki
  Powiedział wszystko co pomyśli głowa"

  Domyślam się, że nie wiesz kto to napisał, lecz czego się w tym cytacie z J. Słowackiego przestraszyłaś?''
  //


  Twoj jezyk chce byc gientszy od jezyka weza (starodawnego) i jest!
 • @roux 21:52:14
  Jak widać dla jedynie sprawiedliwej B-b,
  elementarna wymiana uprzejmości, to "lizusostwo".

  Obrzucanie błotem, i plucie jadem i fałszywkami, które uprawia na forum, to wg niej norma.

  O tempora, o mores!
 • @roux
  Powiedz kto z armagedonu ocaleje wedle nauk strażnicy (którym zamiast Biblii wierzysz)!!!

  Czy katolicy i ich dzieci ocaleją?

  Tak, czy nie???

  Odpowiedź na proste pytanie!!!

  Czy ty i twoje dzieci ocaleją z armagedonu?

  Bo jeśli tak ( a dzieci katolickie..., zostaną zgładzone), to TYLKO wy świadkowie chcecie armagedonu!!!

  Nikt INNY!!!
 • @reflexión 22:10:44
  /plucie jadem i fałszywkami, które uprawia na forum, to wg niej norma. /
  nic więcej biedactwo nie potrafi -;))

  pozdrawiam
 • @Bara-bar 22:07:31
  Naucz się pisać po polsku. Co innego jest brak polskich znaków na klawiaturze, lecz słowo /gientszy/ nie istnieje w języku polskim.
 • @roux 22:17:48 Yozer frogurt!!! Towanda!!!
  ''Naucz się pisać po polsku....''
  //

  Odpowiedz kto z armagedonu ocaleje wedle nauk strażnicy (którym zamiast Biblii wierzysz)!!!

  Czy katolicy i ich dzieci ocaleją?

  Tak, czy nie???

  Odpowiedź na proste pytanie!!!

  Czy ty i twoje dzieci ocaleją z armagedonu?

  Bo jeśli tak ( a dzieci katolickie..., zostaną zgładzone), to TYLKO wy świadkowie chcecie armagedonu!!!

  Nikt INNY!!!
 • @roux 22:05:07
  Ostatnio, jakby abp Dziwisz robi jakieś kroki w kierunku pogodzenia się z Ks.Natankiem.
  Pozdrawiam
 • @roux 22:17:48
  Yozen Frogurt
  Czyli literówki (błędy ortograficzne), do których niektórzy ciągle się czepiają!

  Yozen Frogurt:
  https://www.google.no/search?sourceid=navclient&aq=&oq=yozen&ie=UTF-8&rlz=1T4VRHB_enNO634NO693&q=yozen+frogurt&gs_l=hp..0.0l5j41.0.0.0.7637...........0.gXsc_Jfx5Kc&gws_rd=ssl


  Myślę, że najwyższy czas skończyć z prześladowaniem ludzi tylko dlatego, że nie piszą zgodnie z ortografią (pogańska zresztą) i przestać gnębić Polaków, którzy mieszkają daleko od Polski i zapomnieli polska pisownię!
 • @Bara-bar 22:15:19
  jak pierdyknie atomówka to ze strefy 0 nikt zywy nie wyjdzie. ani katol ani ateista ani jehowy ani żyd ani kozojeb. a jak słoneczko nam przywali odpowiednią dawkę to nic nie ocaleje. nawet karaluchy. zresztą to co nazywasz armageddonem miało juz kiedyś miejsce. pozostałością jest pas asteroid i ten łysy poharatany co nad nami nocą świeci.
 • @czerwony baron 23:04:20
  Nie ja, a swiadkowie.
 • @Bara-bar 22:34:09
  Wyobrażasz sobie, że jacyś debile i analfabeci, w ramach równouprawnienia, chcieli by zostać pilotami samolotów pasażerskich?
 • @czerwony baron 23:04:20
  Tu akurat admin dał plamę, bo nie znając ani Biblii, ani religii wstawił ten art na polecane.

  To nie jest moja sprawa..
 • @czerwony baron 23:04:20
  Czyś fizykiem, astrofizykiem?

  Jak nazywa się ten pas, który jest wkoło ziemi i uniemożliwia nam ludziom podróże poza ziemię?
 • @
  Według rouxa i jego kolesiów - świadków ja zazdrosze, mi żal, że nikt mnie nie cytuje..:)))

  Według rouxa i jego kolesiów - świadków, jestem analfabetka, pewnie też mam inne przypadlosi - więc jeśli ktoś wie, to niech dopisze moje wady-przypadłości - z góry dziękuję. :))))
 • @Bara-bar 00:23:04
  Polecenia to możesz wydawać twojemu staremu;
  Jeśli myślisz, że kogokolwiek interesują Twoje przypadłości, to jesteś w "mylnym błędzie"
  Miłego dnia Ci życzę
 • @Katana 02:03:20
  /Czyli klasycznie lecisz na debila Baśka/

  stosując do tego technikę zdartej płyty

  pozdrawiam
 • @Bara-bar 00:12:37
  nie ma takiego pasa, który uniemożliwia ludziom podróż poza ziemię. pas asteroid rozciąga się między marsem a jowiszem. być może chodzi ci o pasy van allena ale nie stanowią one wielkiej przeszkody, trza szybko lecieć i odpowiednio ekranować elektronikę i załogę :).
 • @ roux
  Jak widac jasno i przejrzyscie, w slowach: "Módlmy się o światło Ducha Świętego dla uczestniczących w spotkaniu przywódców i przedstawicieli państw członkowskich NATO. Prośmy, aby owocem szczytu był pokój i zapewnienie bezpieczeństwa naszej Ojczyźnie, Europie i na świecie." – w slowach tych NIE MA "błogosławienstwa NATO".

  Wrecz przeciwnie, jest to dyrektywa dla NATO aby zapewnilo pokój i bezpieczenstwo Ojczyźnie, Europie i na świecie.
  Dla was jednak, kazda okazja jest dobra, aby atakowac Kosciol!
 • @czerwony baron 15:21:30
  ''być może chodzi ci o pasy van allena ale nie stanowią one wielkiej przeszkody, trza szybko lecieć i odpowiednio ekranować elektronikę i załogę :).''
  //


  Dzięki za odpowiedź. Bingo!

  Właśnie o pas Van Allena chodziło mi.

  Piszesz: ''trza szybko lecieć i odpowiednio ekranować elektronikę i załogę :)''

  Czyli poza ziemią nie jesteśmy tak na prawdę chciani:)))
 • @roux 11:08:46
  ''Polecenia to możesz wydawać twojemu staremu''
  //


  ¿ɐıuǝɔǝlod ǝıʞɐɾ

  ¡oƃǝɹɐʇs ɯɐɯ ǝıu ɐɾ 'oupǝɾ ǝzɔzsǝɾ ı

  (⌐■_■) :))))
 • @Zdzich 16:48:53 nie mogę uwierzyć!!
  Uważasz zatem, że nie NATO lecz Kościół jest Bestią z Księgi Apokalipsy?!!
  A kto jest, według Ciebie, Babilonem Wielkim?


  /jest to dyrektywa dla NATO aby zapewnilo pokój i bezpieczenstwo /

  takie dyrektywy to nic nowego, na zdjęciu poniżej adresatem dyrektyw jak zapewnić pokój i bezpieczeństwo są kryminaliści z Waffen SS

  http://m.neon24.pl/b39d9ac594250aaae6d89e882eabe450,12,0.jpg

  pozdrawiam
 • @Bara-bar 19:35:35
  widzę, że czujesz się lepiej, to dobrze
 • @Zdzich 16:48:53
  Gdyby chodziło im tylko o KRK, to nie byłoby to tak bardzo ważne (bo KRK nie jest Bogiem)!

  Nie, świadkowie głoszą sprzecznie z Biblia, PONIŻAJĄ BOGA Zbawiciela naszego - Pana Boga Jezusa (YHVH jest zbawieniem) Chrystusa!!!

  Oni Boga nie miłują! Oni tych w Brooklynie miłują, ich słuchają, ci w Brooklynie są dla nich pośrednikami..., a NIE Pan Bóg Jezus Chrystus!!!

  Zdzichu sprawdź z Biblią, a odkryjesz komu oni wierzą i służą.

  Zacznij czytać Biblię i zwracaj się do Pana Jezusa o mądrość potrzebną do zrozumienia Biblii, a zobaczysz komu oni (świadkowie) służą!
 • @Bara-bar 19:53:10
  Czyli przyznajesz się do popierania Watykanu? -;))
 • @roux 19:43:06
  as always!
  =^.^=
 • @roux 20:02:23
  ''Czyli przyznajesz się do popierania Watykanu? -;))''
  //

  Poczytaj:

  http://bar-bara.neon24.pl/
  http://bar-bara.neon24.pl/post/132669,nauki-straznicy-a-biblia
 • @Bara-bar 20:55:39 wybacz, ale
  nie gustuję w wyrzyganej jajecznicy. ;-)); nie czytam literatury na poziomie napisów na ścianach publicznych toalet (tam nie chodzę)

  "Oderwawszy szklankę od kodeksu, nadal przewracał kartki w książce
  wypożyczonej z biblioteki kasyna oficerskiego.
  Była to książka Fr. S. Krausego z obiecującym nagłówkiem: Forschungen
  zur Entwicklungsgeschichte der geschlechtlichen Moral.
  Zapatrzywszy się na naiwne rysunki męskich i żeńskich genitaliów z
  odpowiednimi wierszykami, które odkrył uczony Fr. S. Kraus w wychodkach Dworca Zachodniego w Berlinie, audytor nie zwrócił uwagi na przybyłych" J. Haszek

  Skoro bez mrugnięcia okiem powtarzasz watykańskie brednie, wniosek może być tylko jeden - popierasz Watykan.
 • @czerwony baron 15:21:30
  Zawsze przyjemnie rozmawia się z człowiekiem, który nie tylko ma wiedzę, ale wiedzą się dzieli!

  Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
 • @roux 21:17:04
  ''nie gustuję w wyrzyganej jajecznicy''
  //

  Czyli w innych rzygowinach gustujesz.

  Ja nie gustuję w żadnych rzygowinach!!!
 • @Bara-bar 21:46:20
  swoją dedukcję zostaw dla kretynów lub dla swojego starego - on nie ma wyjścia (biedaczek) musi wysłuchać;

  skoro udajesz, że nie rozumiesz, to powiem bardziej bezpośrednio: niektóre posty sprawiają wrażenie wyrzyganej jajecznicy

   "Jak pies wraca do swoich wymiocin, tak głupiec powtarza swe głupstwo."
  (Prz 26:11 NW)
 • @roux 22:13:42
  "Pięknie" napisałeś do Bara-bary. Teraz owiń to w następne fotomontaże Popa Nimroda vel LoneStar'a vel Bogumiła Boguchwała, skonsumuj i zapamiętaj!
 • @Zdzich 08:43:49
  Na merytoryczną wypowiedź Cię nie stać?
  Dam Ci szansę, jedno łatwe pytanie
  Jaki kwiat jest na zdjęciu wprowadzającym?
 • @roux
  Wy świadkowie jesteście jak naziści, uber alles!!!

  I to nie ja mówię, lecz WY, tu masz dowód:

  https://www.google.no/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4VRHB_enNO634NO693&q=jedyni+prawdziwi+nasladowcy+chrystusa...%2C+jw.org&gws_rd=ssl
 • roux
  Wracając do tematu notki, to kraj z którego wywodzi się religia do której należysz to właśnie USA!

  Zacytowałeś wpisy blogerow, ale NIE szczerze!

  Ty własną, a tak na prawdę brooklynska pieczeń chciałeś tam upiec!

  Szkoda, że Admin nie zna waszych (brooklynskich) sztuczek.

  Moja prośba do Admina (i do wszystkich czytających i piszących na dziale Religie): poznajcie Biblię, bo inaczej nie możemy z sobą nawzajem rozmawiać.

  Biblia nie jest trudna dla nikogo!!!
 • @Katana
  Czy ty nie widzisz, że ja ciebie całkowicie-kompletnie ignoruje???
 • @Katana 14:12:22
  Sam nie wiem dlaczego jej chamstwo i kretynstwo toleruje. Miałeś rację, to wygląda na kiwanie się w przód i w tył i na walenie głową w gumową ścianę.
 • @Bara-bar 14:43:19
  Ty zbierz się na odwagę i spróbuj zignorować swojego starego :-D
 • @roux 16:47:37
  ಠ_ಠ
 • @Bara-bar 14:20:09
  /Biblia nie jest trudna dla nikogo!!!/
  W twoich ustach to zakrawa na kpinę; rzeczywiście, Biblia nie jest trudna, ale są wyjątki, zwłaszcza na tym portalu, tacy najgłośniej krzyczą, choć z Biblii wyjmują tylko fragmenty, które pasują im do z góry przyjętych założeń, resztę, która im nie pasuje pomijają milczeniem.

  "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, 6 który dał samego siebie na odpowiedni okup za wszystkich — świadectwo o tym ma być dawane w stosownych czasach."
  (1 Tm 2:5)

  „Słuchaj, Izraelu: Jehowa, nasz Bóg, to jeden Jehowa."
  (Pwt Pr 6:4)
  "skoro istotnie jeden jest Bóg, który obrzezanych uzna za prawych na podstawie wiary, a nieobrzezanych za prawych dzięki ich wierze."
  (Rzymian 3:30)
  "A jeśli chodzi o jedzenie pokarmów ofiarowanych bożkom, wiemy, że bożek jest nicością na świecie i że nie ma innego Boga oprócz jednego"
  (1 Koryntian 8:4)

  Powyższych fragmentów nie uznajesz Ty ani twój wyleniały guru
 • @roux 18:40:51
  Tam (ST) napisano YHVH!!!

  NIE napisano Jehowa, lecz YHVH!!!

  YHVH!!!
  YHVH!!!
  YHVH!!!

  NIE Jehowa, nie dzehova, nie ijowa..., lecz YHVH!!!

  NIE znasz Imienia Boga!!!
 • @Bara-bar 14:20:09
  /poznajcie Biblię, bo inaczej nie możemy z sobą nawzajem rozmawiać./

  zacznij od siebie ;-))

  "- Mówiłem już panu - odezwał się rotmistrz - że największym idiotą,
  jakiego poznałem kiedykolwiek, jest wachmistrz z Protivina, ale z tego berichtu widać, że go przewyższył wachmistrz z Putimia."
  J.Haszek "Szwejk"
 • @roux Koniec udawania ...
  Koniec udawania - nadchodzi koniec świadków brooklynskich!

  Roux głosi wojaka szwejka, bo Zbawiciela nie zna!
 • @Bara-bar 18:48:47 uważaj na mięsień Kegla
  "Śpiewajcie Bogu, grajcie Jego imieniu;
  wyrównajcie drogę Temu, co cwałuje na obłokach!
  Jahwe Mu na imię;" (Ps 68:5)

  "Niechaj poznają Ciebie i wiedzą,
  że tylko Ty, który sam jeden masz Jahwe na imię,
  jesteś Najwyższy nad całą ziemią." (Ps 83:19)

  "On, Jahwe, jest naszym Bogiem (Ps 105:7)

  "Ja, któremu na imię jest Jahwe,
  chwały mojej nie odstąpię innemu
  ani czci mojej bożkom." (Iz 42:8)

  "To mówi Pan:
  «Mędrzec niech się nie szczyci swą mądrością,
  siłacz niech się nie chełpi swą siłą
  ani bogaty niech się nie przechwala swym bogactwem.
  23 Raczej chcąc się chlubić, niech się szczyci tym,
  że jest roztropny i że Mnie poznaje,
  iż jestem Jahwe, który okazuje łaskawość,
  praworządność i sprawiedliwość na ziemi -
  w tym to mam upodobanie» - wyrocznia Pana." (Jer 9:22-23)

  "Czy może człowiek uczynić sobie bogów?
  To przecież wcale nie są bogowie!
  21 «Dlatego też pokażę im,
  tym razem dam im poznać
  moją rękę i moją siłę;
  i zrozumieją, że moje imię - Jahwe!» (Jer 16:20-21)

  To kilka wersetów z katolickiego przekładu Biblii Tysiąclecia w wydaniu Pallottinum

  http://biblia.deon.pl/
 • @roux 19:06:18
  Dlaczego świadkowie '''nawracają'' innych?

  Dlatego, że wierzą, że po armagedonie będzie pełno zwłok, które trzeba będzie grzebać!

  Tak więc wbrew Biblii, jednak zgodnie z nauka strażnicy, będzie miliony trupów, katolików, protestantów..., i oni świadkowie będą musieli to grzebać, bo strażnica wmówiła im, że dla nich miejsca w niebie nie ma!

  No i rzeczywiście, gdybym ja wierzyła w to co oni, to i dla mnie miejsca w niebie nie byłoby!!!
 • @roux 19:06:18
  Napisałeś do mnie:

  ''@Bara-bar 18:48:47 uważaj na mięsień Kegla''
  ///

  Na prawdę??? Aleś się popisał roux!


  https://www.google.no/search?q=mi%C4%99sie%C5%84+Kegla&rlz=1T4VRHB_enNO634NO693&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiU5avTzYfOAhUsGZoKHZobBUAQsAQIKA&biw=1477&bih=716
 • @roux 19:06:18
  Tego was uczą w salach królestwa?

  Po to tam chodzisz?
 • @Bara-bar 19:31:52
  Usiłujesz zmienić temat -;))

  „Szczęśliwi łagodnie usposobieni, gdyż oni odziedziczą ziemię."
  (Mt 5:5)

  "Lecz potulni posiądą ziemię
  i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju"
  (Ps 37:11)

  "Bo tak powiedział Jehowa, Stwórca niebios, On, prawdziwy Bóg, Ten, który ukształtował ziemię i który ją uczynił, który ją mocno ugruntował, który nie stworzył jej po prostu na nic, który ukształtował ją po to, żeby była zamieszkana: „Jam jest Jehowa i nie ma nikogo innego""
  (Izajasza 45:18)

  Powyższych wersetów nie przyjmują do wiadomości wyleniały guru i całe nominalne chrześcijaństwo
 • @Bara-bar 19:38:40
  Możesz wziąć Stoperan -;)
 • @roux 16:47:37
  ''Ty zbierz się na odwagę i spróbuj zignorować swojego starego :-D''
  //

  Ja nie mam starego!
  Ja mam męża, ale on jest młodszy ode mnie.

  Ale nawset gdyby był starszy, to jest on Norwegiem, a Norwedzy są w stosunku do kobiet łagodni jak baranki!
 • @roux 20:31:38
  Większość uważa, że nie należy z wami wchodzić w tego typu rozmowy.

  Ja też tak uważam, jednak widzę, że to dodaje wam rogi, dlatego robię inaczej.

  Wcale nie znaczy, że na wszelkie twoje brednie będę odpowiadała... :)))
 • @Bara-bar 22:52:59
  I dlatego my kobiety w Norwegii KOCHAMY naszych mężczyzn (mężów)!!!

  My się ich nie boimy, my ich KOCHAMY!!!
 • @Bara-bar 22:52:59
  Nikogo nie obchodzi twój stan rodzinny. A ten Breivik, to też Norweg jest?
 • @Bara-bar 23:12:35
  Dzięki za szczerość, wersety biblijne, które Ci nie pasują, to dla ciebie brednie.
  Ja ci żadnych pytań nie zadaję, więc nie interesują mnie Twoje odpowiedzi.
 • @Bara-bar 23:25:46
  Kogo to obchodzi?
 • @roux 23:31:25
  ''Nikogo nie obchodzi twój stan rodzinny.''
  //

  Na prawde?

  '' A ten Breivik, to też Norweg jest?''
  //

  Tak, pewnie swiadek Jehowy! bo jak wy lubi trupy!
 • @Bara-bar 23:43:04
  Naprawdę
 • @Bara-bar 23:43:04
  BTW
  Chcesz dostać bana?
 • @Bara-bar 19:31:52
  Napisałaś:

  ///Dlaczego świadkowie '''nawracają'' innych?

  Dlatego, że wierzą, że po armagedonie będzie pełno zwłok, które trzeba będzie grzebać!
  (...) i oni świadkowie będą musieli to grzebać ...///


  - "I pobici przez Jehowę będą w owym dniu od jednego krańca ziemi aż po drugi kraniec ziemi. Nie będą opłakiwani, nie będzie się też ich zbierać ani grzebać. Będą jak gnój na powierzchni roli’" (Jeremiasza 25:33 NW).

  - "I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca;
  i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie" (Psalm 37:10 NW).

  Komentarz z literatury biblijnej Świadków Jehowy z książki: "'Narody mają poznać, że ja jestem Jehowa' — jak?" (wydanie polskie z 1974 roku), do Księgi Ezechiela 39:12 ["A ci z domu Izraela grzebać ich będą przez siedem miesięcy, aby oczyścić kraj"], brzmi:

  "To nie znaczy, że chrześcijańscy świadkowie Jehowy, ocaleni przez Boga podczas 'wielkiego ucisku', który spadnie na ten system rzeczy, będą przez pierwsze siedem miesięcy sprawiedliwego nowego systemu rzeczy na ziemi kopać groby i grzebać zwłoki." (str. 244 ak. 13).
 • @Bara-bar 21:13:15
  Napisałaś:

  ///Ale porozmawiajmy o armagedonie!

  Czy któryś katolik (protestant...), czy któreś katolickie (protestanckie...) dziecko uratuje się z armagedonu według nauk strażnicy???

  Czy zginą? czy ocaleja?

  Odpowiedź autorze!!!///


  Ile razy trzeba Ci udzielać odpowiedzi, byś zapamiętała, co na ten temat myślą zgodnie z Biblią Świadkowie Jehowy?

  https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/faq/kto-zostanie-zbawiony/
 • @Ben Nechar 01:23:36
  /Ile razy trzeba Ci udzielać odpowiedzi, byś zapamiętała/ Barbara nie przyjmuje do wiadomości żadnych odpowiedzi, a zwłaszcza odpowiedzi opartych na Piśmie świętym ;-))

  pozdrawiam
 • @roux 08:30:40
  Witaj przyjacielu.
  To fakt. Trudno rozmawiać z kimś, kto unika Biblii, jako całości, gdyż bawi się nią niczym wycinanką :-))
 • @roux 08:30:40
  Na sąsiednim blogu znana wichrzycielka podpierając się autorytetem uważającego się za obrońcę wiary katolickiej, acz w rzeczywistości horągiewkę na wietrze", Huskyego, pyta:
  //
  Ja, jak pisałam wyszłam zamąż za Norwega (mam norweskie nazwisko),więc skąd świadkowie wiedzieli,że jestempolką???//  @Bara-bar 12:38:00
  "" Skąd to wiedzieli? Skąd wiedzieli, że jestem Polką? ""


  Zamieszczam odpowiedź, gdyż blogerka owa znana jest z usuwania niewygodnych odpowiedzi:


  //Wyjaśnię ci to w miarę bezboleśnie.

  O tym, że jesteś Polką, powiedzieli im Twoi norwescy sąsiedzi!!!!!!!

  ŚJ w Norwegii są prawnie zarejestrowaną religią ze statutem, który jasno określa na czym polega ich działalność.

  A działalność kaznodziejską Świadkowie Jehowy prowadzą w ponad 700 językach.
  Np. ja pytam się niekiedy moich sąsiadów na terenie, gdzie mieszkam, czy znają osoby pochodzenia romskiego, tureckiego, rosyjskiego itd...
  Potem takie osoby odwiedzane są przez świadków władających tymi językami. Na ogół są to bardzo przyjemne i budujące spotkania( z obu stron).
  Furiatów twojego pokroju - brak:))

  Więc możesz sobie w buty wsadzić swoje spekulacje, podejrzenia i podłe enuncjacje.

  Okażesz się marnym kapusiem dla norweskich organów władzy. Raczej nie potraktują Cię poważnie.

  Bądź zdrowa( na umyśle)
  nadużycie link skomentuj usuń
  brook 23.07.2016 22:55:30//
 • @brook 23:06:58
  Witaj druhu.

  To w Norwegii jest takie prawo, które zabrania ludziom wyjawiać, jakiej narodowości są lub skąd pochodzą ich sąsiedzi, jeżeli dysponują taką wiedzą? :))

  Śmieszna jest ta Baśka. Sama o innych ploty i pomówienia rozsiewa, niczym Diabeł siejący chwasty (Mateusza 13:24-30, 36-39), a prawdy o swojej narodowości i pochodzeniu się boi i pragnie jej strzec niczym prostytutka swojej cnoty.
  To można być aż tak wielką hipokrytką?
 • @Ben Nechar 23:39:27
  Ano.
  Hipokryzja niektórych nie zna dna. Muł i wodorosty:((
  Nie ma granicy podłości, której rzeczona osoba by nie przekroczyła.
  W celu oczerniania świadków, nawiązała nawet współpracę ze znanym na tutejszym forum oszczercą, Husky'm - obnoszącym się fałszywie swym katolicyzmem - co udatnie wytykają mu nawet jego pobratymcy w wierze.

  http://Bar-bara.neon24.pl/post/132808,swiadkowie-na-rogach-ulic#comment_1321916

  Pozdrawiam
 • @Ben Nechar 23:39:27
  /prawdy o swojej narodowości i pochodzeniu się boi /

  Barbara w Norwegii wstydzi się przyznać, że jest że jest Polką?!!!!!


  /To można być aż tak wielką hipokrytką?/
  widać można
 • @brook 00:05:30
  /Nie ma granicy podłości, której rzeczona osoba by nie przekroczyła./

  to prawda, niestety

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY