Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
274 posty 5477 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Objawienie od Szatana, polski ksiądz koryguje św „ojca” Pio.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Zły duch oczekuje, że ludzie pójdą za fałszywym objawieniami, zaufają zjawom, które później jeszcze mocniej i skuteczniej wciągną w błąd” (ks Józef Warszawski)

 Objawień Maryi i Michała Archanioła, które w latach 1961-1965 miały miejsce w Garabandal na północy Hiszpanii Kościół nie uznaje za prawdziwe z powodu błędów doktrynalnych i braku charakteru nadprzyrodzonego zjawisk będących udziałem czterech miejscowych dziewczynek.

Podczas objawień dziewczynki,Maria Dolores Mazon, Conchita Gonzalez, Jacinta Gonzalez, Maria Cruz, w ekstazie bardzo często dawały Dziewicy różne przedmioty do pocałowania; były to najczęściej różańce, obrazki, krzyżyki i medaliki. Po pocałowaniu ich przez Dziewicę wizjonerki w ekstatycznym transie bezbłędnie zwracały przedmioty ich właścicielom, mimo iż przedtem nie miały pojęcia od kogo pochodzą.
Podczas wizji dziewczynki wielokrotnie stawały się przedmiotem zjawisk, które przekraczały prawa natury. Przewracały się w ekstazie na wznak, nie robiąc sobie krzywdy, a następnie podnosiły się bez pomocy rąk. Na klęczkach wykonywały dwumetrowe skoki. Jest wielu świadków, którzy relacjonują, jak Conchita unosiła się nad ziemią; wypadki te zostały zresztą zarejestrowane na zdjęciach i taśmach video.
Natomiast zadeklarowanym zwolennikiem autentyczności tych  objawień  był od początku ich trwania, uznawany za żyjącego świętego i jeden z największych autorytetów w historii Kościoła, włoski charyzmatyk „ojciec” Pio a nawet brał w nich aktywny udział. W marcu 1962 napisał do wizjonerek list:
 
Moje drogie dzieci, O godzinie dziewiątej rano Najświętsza Dziewica poleciła przekazać wam: „O błogosławione dziewczynki z San Sebastian de Garabandal! Obiecuję, że będę z wami do końca stuleci i wy będziecie ze mną podczas końca świata i później zjednoczone ze mną w chwale nieba.” Przesyłam wam kopię świętego różańca fatimskiego, który to Dziewica poleciła mi wam wysłać. Różaniec został ułożony przez Dziewicę i powinien być rozpowszechniany dla zbawienia grzeszników i dla ochrony ludzkości przed straszliwą karą, jaką dobry Bóg może zesłać. Daję wam tylko jedną radę: Módlcie się i zachęcajcie innych do modlitwy, ponieważ świat jest na progu zatracenia. Oni nie wierzą wam ani w wasze rozmowy z Panią w bieli ale, uwierzą kiedy będzie już za późno.

Św Pio potwierdził również, że widział zapowiedziany w Garandabal cud.
 
         Polski jezuita, ksiądz Józef Warszawski, po dokładnym zbadaniu sprawy wydał książkę Garabandal jako objawienia szatańskie, antyteza Fatimy”, w której udowodnił, że za objawieniami stoi Szatan
 
„Rozeznawanie objawień prywatnych nie polega jedynie na stwierdzaniu czy ktoś kłamie czy mówi prawdę, że dzieje się z nim coś nadprzyrodzonego. Może mówić prawdę, ale to jeszcze nie oznacza, że mamy do czynienia z Bożym objawieniem. Szatan również może powodować zjawiska nadprzyrodzone. Wielu w tym momencie pyta: W jakim celu miałby szatan to robić? Przecież ludzie obserwujący nadprzyrodzone zjawiska modlą się w miejscach objawień, a przecież szatan nie lubi modlitwy… . A jednak wielokrotnie tak się działo, że szatan mistyfikował właśnie objawienia maryjne, aby uczynić zamęt w ludzkich sercach. Zły duch oczekuje, że ludzie pójdą za fałszywym objawieniami, zaufają zjawom, które później jeszcze mocniej i skuteczniej wciągną w błąd. W efekcie wiara zostanie osłabiona i o to chodzi szatanowi. Nie ważne że wiele osób z początku przeżywa pozytywne emocje, nie ważne, że wielu czuje się dobrze w miejscu objawień, że czuje się tam jakieś pozytywne emocje. Są to tylko emocje, tym właśnie szatan bardzo łatwo manipuluje (….)  Szatan chwytał upatrzoną czwórkę dziewczynek w szpony tak zwanych ekstaz, które były zwykłymi fluidalnymi pętaniami, i dalej nimi obracać dowoli, bez sensu, bez namaszczenia i bez spokoju, po to tylko, by je za chwilę wypuścić z transu i ponownie pochwycić w obręcz bezwzględnej uległości. (...) Z kolei zadzierał im głowy w okropnym wykrzywieniu do tyłu, potwornym wprost chwytem za kark, znanym z tylu innych zjawisk metapsychicznych – nakładając im dla zmylenia i niepoznaki anielskie twarze. Rozpędzał je na wszystkie strony, rozkraczając niekoniecznie najprzyzwoiciej nogi, i pędził, i gnał przed sobą, jak na poły już opętańców, jakby sam był opętany: raz przodem, raz tyłem, to znowu na kolanach, to na siedzeniu, brakowało jedynie chodzenia na głowie. Za to nie brakło zdjęć fotograficznych robionych z dołu w czasie lewitacji i publikowanych w paryskim Matchu. Na domiar wszystkiego począł ciskać i rzucać dziewczynkami o ziemię, jakby się wściekał wściekaniem niepohamowanym. Stale na kolana. Postawa klęcząca przed nim. Z przymusu. A jeśli nie klęcząca, tedy głową o bruk. A wszystko z hukiem i trzaskiem. Niech się roztrzaska, co chrześcijańskie. Naprawdę krążący lew ryczący, szukający kogo by pożarł”.
 
Biblia o objawieniach:
 
Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, (10) [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. (11) Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, (12) aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość” (2 Tes 2:9-12)
 
Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? (23) Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości” (Mt 7:22-23)
 
Fronda.pl; gloria.tv; kosciol.wiara.pl

KOMENTARZE

 • @Autor
  Czy ten Warszawski, to nie brat Dawida Warszawskiego?

  Tak jakoś wspólna nić miedzy nimi jest.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:19:10
  Tego nie wiem ;-)
  Ale ten Dawid W., to chyba pseudonim?
 • @roux 10:44:23
  Konstanty Gebert. A ten drugi?
 • do jednopała
  Mulţumescu pentru visita
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:18:51
  Józef Warszawski SJ (ur. 9 marca 1903 w Hamburgu, zm. 1 listopada 1997 w Warszawie) – polski duchowny, prezbiter, filozof, kaznodzieja, działacz harcerski, profesor rzymskiego Gregorianum, jezuita, kapelan Zgrupowania "Radosław". Armii Krajowej, kierownik polskiej sekcji Radia Watykan.
 • @roux 12:47:15
  Jak SJ - to wszystko możliwe.
 • Nie taki Szatan jest jak go malują
  Szatan nie czyni żadnych cudów, tylko wykorzystuje głupotę ludzką. Nie ma w Biblii - według mojej Szatana wiedzy - aby doszło do czynienia cudów przez Szatana, ani aby Szatan zrobił komuś coś złego.
  Przypomnieć należy, że to Bóg jest władcą życia i śmierci. Uchronienie kogoś od śmierci przez Szatana nie wydaje mi się aby było złe.
  A oto jedna z moich szatańskich sztuczek, opisana jako aby nie postępować na zasadzie: "Bogu świeczkę i diabłu ogarek".
  Nastąpił koniec świata i zapadła ciemność. Zgodnie z radą kościoła zaczęto wznosić modły do Boga o światłość i palić świece woskowe. Resztki ze świeć oddano mi Szatanowi. Nastała jasność i papież stracił władzę ponieważ nie miał wosku aby odcisnąć w nim pieczęć na dokumencie urzędowym. A przecież dokument bez pieczęci nic nie jest ważny.
  I kto wyciągnął nauki z przypowieści o pannach roztropnych i nierozsądnych: kościół czy Szatan.
  A potem jak zwykle pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.
 • @wiedza - sen 16:47:14 witam
  Zupełnie bezpodstawne jest założenie, że KK ma cokolwiek wspólnego z Bogiem.
  /nie postępować na zasadzie: "Bogu świeczkę i diabłu ogarek"./
  oczywiście racja, Bóg wymaga całkowitego oddania

  "(4) Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga" (Jak 4:4 BT)

  Pozdrawiam
 • @roux 19:03:01
  /oczywiście racja, Bóg wymaga całkowitego oddania/
  Wyjaśniam w bardziej przystępny sposób:
  Zawsze pozostają od czegoś odpadki. Ja Szatan tylko zabieram od Boga to co jest mu niepotrzebne. W jaki sposób udowodnisz, że można całkowicie spalić świeczkę. Gdyby tak było jak twierdzisz, to w języku polskim nie byłoby słowa: "ogarek".

  /"(4) Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga" (Jak 4:4 BT)/
  Pomijając, że cytat jest nie na temat.; dotyczy cudzołożników, a nie Szatana; Szatan z nikim nie cudzołożył - zauważyć należy, że wszystko zależy od interpretacji słowa: "świat" , "przyjaźń" oraz "nieprzyjaźń".
  Twoja jest błędna. Bóg Ojciec stworzył Świat (z dużej litery jako planeta Ziemia) i oddał go ludziom aby czynili go poddanym. To tak jakby ktoś stworzył samochód i oddał do dzieciom, aby z niego korzystali. Korzystanie nie daje prawa do dokonywania zmian w samochodzie. Tak samo korzystanie z planety Ziemia nie daje prawa do dokonywania na niej zmian, gdyż to prowadzili np. do ocieplenia klimatu.
  Dopiero po takiej prawidłowej interpretacji jest zrozumiałe, że zmieniając świat czynisz przykrość Bogu Ojcu, gdyż każda zmiana zaczyna się od uczucia, że coś mi na tym świecie się nie podoba.
  Nieprzyjaciel to nie to samo co wróg. Nieprzyjaciel nie sprzyja Bogu, ale w przeciwieństwie do wroga nie zapędza go w "kozi róg", pozbawiając go prawa ruchu.
  Wiedza - sen

  P.S.
  Jeszcze powinienem pewnie dodać na zasadzie cytat za cytat: "Miłujcie nieprzyjaciół swoich", ale to byłoby wprowadziło niepotrzebną komplikację zwaną "laniem wody", a ja Szatan posługuję się prostymi metodami głoszenia swojej prawdy.
 • @wiedza - sen 23:42:00
  "Bóg Ojciec stworzył Świat (z dużej litery jako planeta Ziemia) i oddał go ludziom aby czynili go poddanym."

  Już to zdanie świadczy, że masz żydowskie korzenie, a to oznacza też jaka jest proweniencja szatana.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:01:23
  "Już to zdanie świadczy, że masz żydowskie korzenie, a to oznacza też jaka jest proweniencja szatana."

  Jakieś konkrety? W jaki sposób to zdanie daje świadectwo czyjś korzeni?
  (chyba że u psychiatry)
  A Twoje autorytety: Jezus i Maria to niby z innej gliny.
  Już Ci pisałem:
  1) Jestem sierotą, bez narodowcem.
  2) Szatan ma korzenie tam gdzie jest czczony smok, a więc jak już to na pewno nie żydowskie.
  3) Jako taki popieram dobre żydowskie prawo pochodzące od Boga Ojca, a nie popieram żydowskiej hołoty. Owe dobre prawo tłumaczone na język polsko-pogański (inaczej potoczny) brzmi: "Żyjmy jak bracia, targujmy się jak żydzi". Jak się Żydzi targują to poczytaj w Biblii.

  Wiedza -sen
 • @wiedza - sen 10:43:23
  Tylko w judaizmie jest, że Bóg dał świat ludziom, aby czynili go sobie poddanym.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:22:24
  "Tylko w judaizmie jest, że Bóg dał świat ludziom, aby czynili go sobie poddanym"

  W każdym kapitalizmie jest tak samo tylko nie jest to tak magicznie powiedziane.
  I jaki to ma związek z Szatanem, skoro ja Szatan to anioł, inaczej służba?
  Na takiej samej zasadzie ktoś dał nam Ziemie Zachodnie, abyśmy czynili je sobie poddanymi. I tak dalej i tak dalej.
 • @wiedza - sen 21:17:34
  A kapitalizmu to Żydzi nie wymyślili?
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:29:58
  "A kapitalizmu to Żydzi nie wymyślili?"

  I jeszcze komunizm Żydzi wymyślili. Czemu się nie należy dziwić, bo "wszystkiemu winni są Żydzi, masoni i cykliści".
  Czy w ogóle Panu i Kościołowi Katolickiemu w Polsce podobał się kiedykolwiek jakiś ustrój lub partia aktualnie rządząca? Bo chyba zawsze to było zło inspirowane przez Szatana.
 • @wiedza - sen 03:37:44
  Na jakiej podstawie utożsamia mnie Pan z KK?
  To tak typowe dla judaistów: wmawiać komuś swoje poglądy na jego temat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:15:29
  "Na jakiej podstawie utożsamia mnie Pan z KK?"

  Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.
  Zwykle swoje poglądy przedstawiam na szeregu podstaw. Tu byłoby:
  - w oparciu o fakt, że prowadzi Pan blog w dziale religia i jest Pan za Jezusem, który krytykował wiarę w Boga Ojca i był przeciwko Państwu (każdemu nie tylko żydowskiemu), jeśli doda jedno do drugiego to wyjdzie co wyszło;
  - na podstawie rachunku prawdopodobieństwa;
  - na podstawie, tego że nie doczytałem jakie wyznanie Pan popiera, lub jaką sektę (określenie pozytywne) lub jakie wyznanie chce Pan założyć.
  Mogę wykreślić Kościół katolicki i tak pozostanie pytanie na które Pan nie odpowiedział: "Czy w ogóle Panu w Polsce podobał się kiedykolwiek jakiś ustrój lub partia aktualnie rządząca?

  "To tak typowe dla judaistów: wmawiać komuś swoje poglądy na jego temat."

  Niczego nikomu nie wmawiałem. Pewnie jednak można to przypisać Panu, zgodnie z teorią Zygmunta Freuda. Akurat Ja Szatan jestem ojcem wszystkich religii, a nie tylko narodu żydowskiego.
  A Ci Judaiści, to jaka warstwa Żydów? - drobni sklepikarze działający na zasadzie: "Lepszy mały handelek niż duży szpadelek (szpadelek to gospodarstwo rolne). Oni akurat nikogo nie męczą, gdyż do Boga wznoszą modły: "Boże ja go nie męczę, obdarz go urodzajem ziemniaków, to sam się zamęczy."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY