Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 5713 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Biskup, „kibol”, nieprzyjaciel Boga?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Namiestnicy liczą, że „ciemny lud” przeniesie na nich uwielbienie, którym darzy gwiazdy sportu

 Nie potrzeba szczególnej spostrzegawczości żeby zauważyć, że  zawodowy sport służy głównie ogłupianiu „ciemnego ludu”, uważanego, zależnie od okoliczności, za konsumenta bądź elektorat. Dowodem na to jest choćby zainteresowanie okazywane gwiazdom sportu przez różnej maści władców i namiestników chcących poprawić swój społeczny wizerunek.

 
Metropolita krakowski gościł wczoraj przedstawicieli różnych dziedzin sportowych. Podczas potkania podkreślał, jak bardzo sport łączy się z patriotyzmem. Abp Jędraszewski przyznał też, że od dziecka jest fanem piłki nożnej, a obecnie kibicuje także polskim skoczkom.
Metropolita wspomniał także, że podczas życzeń składanych z kibicami uderzył go fakt, iż myślą oni nie tylko o sukcesie swojej drużyny, ale także o rzeczach, które służą całemu społeczeństwu jak krwiodawstwo czy pielęgnowanie ducha patriotyzmu. Zaznaczył zarazem, że miłość do swojej drużyny czy dziedziny sportu powinna naturalnie łączyć z miłością do ojczyzny.
krakow.gosc.pl
 
Warto zauważyć, że arcybiskup wystąpił w szaliku Wisły Kraków
 
„Informacja grup kibicowskich na Wiśle. 
Oświadczamy, że z dniem dzisiejszym kończymy wszelkie relacje z Resovią.
Nie do zaakceptowania jest dla nas sytuacja, w której Resovia staje ramię w ramię z JKS Jarosław czyli zgodą cyganów z Katowic.
Pamiętajmy także, że wraz ze wspomnianą wcześniej ekipą JKS-u kibice z Rzeszowa chcieli „porozmawiać” z Polonią Przemyśl. Jakichkolwiek ataków na ekipy z którymi łączą nas pozytywne i oficjalne relacje Wisła tolerować nie będzie.
Jednocześnie informujemy, że barwy Resovii przestają być akceptowane na Reymonta ze wszelkimi tej decyzji konsekwencjami.”
skwk.pl
 
Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.” (Jak 4:4 BT)
 
Zdjęcia: Twitter, gość.pl

KOMENTARZE

 • Autor, może wereszcie katecheci zaczną wychowywać ? A nie tylko stwarzać pozory?
  https://lodz.onet.pl/men-wychodzi-naprzeciw-potrzebie-kosciolow-katecheci-maja-byc-wychowawcami/e94c9r2
 • @via vitae 23:16:47 dziękuję za link
  Wydaje się, że potrzebą Kościołów jest samozagłada, jak np w Irlandii.

  Pozdrawiam
 • @
  "W Krakowie trwa wojna domowa, młodzi ludzie giną lub zadają śmierć z nazwą swojej drużyny na ustach, barwy klubowe bywają pretekstem do krojenia (czy raczej szatkowania) miasta na strefy wpływów biznesowych. Lista trupów jest coraz dłuższa, a liczba „miłośników sportu” skazanych na wyroki za rozboje, zabójstwa czy handel narkotykami jest nawet dłuższa niż szaliki Wisły i Cracovii związane w jeden supeł. Święta Wojna (tak, tak, ów religijny przymiotnik zakorzenił się w krakowskiej opowieści o bandytyzmie na stałe) trwa i tylko kwestią czasu sa kolejne morderstwa czy odcięte kończyny)."
  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,22972143,szaliki-splamione-krwia-po-brutalnym-ataku-kiboli.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY