Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
281 postów 5555 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

„Niesodomici” straszą min. Błaszczaka losem Sodomy i Gomory?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto jak kto, ale minister powinien znać znaczenie słów w języku polskim

 Mariusz Błaszczak znalazł się właśnie w centrum ogromnego skandalu. Minister bardzo krytycznie odniósł się bowiem do Marszu Równości, narażając się na krytykę wielu środowisk. Odpowiedź pary homoseksualistów na słowa polityka, którą opublikowali na Facebooku, obiega właśnie wszystkie największe media.

 
Błaszczak wziął udział w programie „Rozmowy niedokończone” jako jego główny gość. Format jest realizowany przez Telewizję Trwam. W rozmowie z dziennikarzem minister stanowczo skrytykował poznański Marsz Równości, zaskakując nawet swoich zwolenników skrajnym tonem wypowiedzi.
 
Mariusz Błaszczak o Marszu Równości
– Teraz mieliśmy do czynienia z takim zdarzeniem, że odbyła się kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych. Zresztą w Poznaniu ważne było to, że sami motorniczy tramwajów nie zgodzili się na to, żeby ich tramwaje były z flagami tęczowymi, czyli z flagami homoseksualistów – powiedział Błaszczak, któremu odpowiedziała więc właśnie para homoseksualistów, Jakub i Dawid.
Co homoseksualne małżeństwo sądzi o Błaszczaku?
– Od dziewięciu lat jesteśmy w stałym, monogamicznym związku, a od roku małżeństwem. (…) I nagle Pan, konstytucyjny minister naszego kraju, który pobiera pensję i nagrody z naszych podatków, obraża nas nazywając nas „SODOMITAMI”. Skoro jednak sięga Pan po biblijne sformułowanie, to pragniemy Panu przypomnieć, że według św. Bonifacego, „sodomią” określano także wszystkie pozamałżeńskie akty seksualne. Zatem zanim Pan zacznie obrażać innych, warto przyjrzeć się życiu własnych kolegów i koleżanek – rozpoczęli kontrowersyjny post mężczyźni.
–Marta Kaczyńska – córka Lecha Kaczyńskiego; trzykrotnie mężata, w ustaleniu ojcostwa dziecka musiały pomóc badania DNA, po których okazało się, że jej pierwszy mąż nie jest ojcem ich córki. (za „SE.pl”); Poseł Mariusz A. Kamiński – porzucił żonę z długami i małymi dziećmi (za „FAKT”); Poseł Stanisław Pięta – gorliwy katolik, który wdał się w romans z kochanką poznaną na miesięcznicy (za „FAKT”); (…) Poseł Łukasz Zbonikowski – oskarżony o użycie siły wobec żony, bronił go Jacek Sasin mówiąc: „Romanse się zdarzają” (za „FAKT” i „Radio Zet”) – wyliczali Jakub oraz Dawid, nazywając także posłankę Pawłowicz „Pierwszą Sodomitką Sejmu RP” z powodu jej „obżarstwa”.
– Zatem dopóki życie Pana otoczenia przypomina stajnie Augiasza, lepiej jest po prostu zamilknąć. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę Wasze nienasycone i wyuzdane żądze do ciągłego, publicznego i zbiorowego gwałtu Konstytucji, może okazać się, że wasze miesięcznice miały więcej wspólnego z marszem sodomitów niż nasze wolnościowe parady. Bo to, że wasza władza obróci się w pył jak Sodoma i Gomora, nie mamy wątpliwości. Od człowieka honoru, po takich słowach, które Pan wypowiedział, oczekiwalibyśmy przeprosin. Ale to od człowieka honoru. Wobec Pana nie mamy żadnych oczekiwań – dodali także mężczyźni.
https://pikio.pl/mariusz-blaszczak-pis-homoseksualizm/
 
 
Kto jak kto, ale minister powinien znać znaczenie słów w języku polskim, zwłaszcza kiedy wypowiada się publicznie.
 
 
Gdyby minister zamiast „sodomici” powiedział „zboczeńcy” to krytykanci jego nie mieliby się do czego przyczepić

 

 
 
 
 

 

W ewentualnej polemice pan minister mógłby powołać się na Biblię

Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. (27) Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie” (Rz 1: 25-27 BT)

 

 

 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Normalny biedny homoś nie będzie się wygłupiał na szwanc-paradzie ;)
  co do określenia "sodomita", to przyznam, że nie wiedziałem, iż wg słowników oznacza zoofila (brrr, co jest z tymi ludźmi), zawsze myślałem, że chodzi o zboków płci męskiej :(
 • @MacGregor 12:20:23 witam
  Ja też tak uważałem
  pozdrawiam
 • good job @ Five
  sataniści, sodomici i celebryci

  Przemęczony pracą wywiadowczą Stirlitz miał koszmary senne. Śniło mu się, że w nocy Müller go gwałci. Ale tylko Müller wiedział, że to nie był sen.


  pozdrowił
 • @Zorion 14:44:31
  Thx.

  Pozdrawiam
  BTW
  Twoje konto na fb, to prawdziwa oaza spokoju i rozsądku w tym oczadziałym szatańskim świecie. Jak łyk czystej wody
 • Kontrowersyjna wypowiedź odbiła się szerokim echem - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
  W ocenie Prezydenta Kiribati Taneti Mamau -
  "wyeliminowanie z debaty języka nienawiści, agresji i pogardy, powinno być przedmiotem wspólnej troski wszystkich organów i instytucji publicznych".
  "Dbanie o odpowiedni poziom debaty publicznej, w której priorytetem będzie poszanowanie godności każdego człowieka, stanowi naszą wspólną odpowiedzialność. Szacunek dla każdej osoby, okazywany w przestrzeni publicznej, jest bezwzględnym wymogiem zachowania standardów w ramach zróżnicowanego, demokratycznego społeczeństwa" - podsumowuje Prezydent Taneti Mamau
 • @Husky 17:19:59
  Kurde tam cywilizacja z jaskiń Kaukazu jeszcze nie dotarła.

  pozdrawiam i miłego końca tygodnia życzę.
 • @Husky 17:19:59
  List owej "pary " też można zaliczyć do mowy nienawiści ;-))

  Pozdrawiam
 • nie sposób się z tym nie zgodzić
  Abp Marek Jędraszewski mocno podkreślił, że związki homoseksualne, którym chce się nadać wartość małżeństwa, nie mają nic wspólnego z Bożym zamysłem wobec człowieka i są szyderstwem z Boga i Jego najwspanialszego dzieła, jakim jest człowiek.

  https://krakow.gosc.pl/doc/4951423.Abp-Jedraszewski-Broncie-godnosci-czlowieka
 • @roux 22:33:00 proszę jacy puryści językowi....
  Ponad połowa Polaków chce dymisji Mariusza Błaszczaka za słowa o „sodomitach”

  Mariusz Błaszczak na antenie Telewizji Trwam określił organizowany w Poznaniu Marsz Równości „paradą sodomitów”. Słowa szefa MON nie wszystkim przypadły do gustu. Z sondażu przeprowadzonego przez „Rzeczpospolitą” wynika, że ponad połowa Polaków chce usunięcia ministra z rządu.

  Sondaż dla „Rzeczpospolitej” przeprowadził instytut SW Research. Reprezentatywnej grupie 800 osób zadano pytanie o to, czy „minister Mariusz Błaszczak za nazwanie homoseksualistów sodomitami powinien zostać usunięty z rządu?”. Za takim posunięciem jest 53,3 proc. badanych. „Nie” odpowiedziało 25,9 osób biorących udział w sondażu. W tej sprawie zdania nie ma 20,7 proc. osób. Jeśli chodzi o podział na płeć, to więcej kobiet (54 proc.) niż mężczyzn (52 proc.) opowiada się za dymisją Błaszczaka. Twierdząco na zadane pytanie częściej odpowiadały osoby mające 50 i więcej lat oraz mieszkający w miastach liczących powyżej 200 tys. mieszkańców. Za usunięciem ministra z rządu jest 60 proc. osób z wykształceniem wyższym.

  Czy Błaszczak powinien odejść za nazwanie gejów sodomitami?
  Czy minister Mariusz Błaszczak za nazwanie homoseksualistów sodomitami powinien zostać usunięty z rządu? Większość Polaków nie ma wątpliwości - pokazał sondaż SW Research dla serwisu rp.pl.
  rp.pl
  https://www.wprost.pl/kraj/10146812/ponad-polowa-polakow-chce-dymisji-mariusza-blaszczaka-za-slowa-o-sodomitach.html
 • @roux 12:53:52
  jaki sonadaż takie odejscie totalna bzdura swoją drogą jak minister nie rozumie o czym mówi to skąd ma to rozumieć sondowany?

  https://sjp.pl/sodomita

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY