Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
317 postów 6151 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Czy KK jest okupantem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„nie długo czekaliśmy na skutki .. niepoczytalnego konkordatu, dającego biskupom przywileje, jakich nie mieli nawet w Średniowieczu”

Według Słownika Języka Polskiego Doroszewskiego, okupacja oznacza, między innymi, nie oparte na prawie objęcie w posiadanie jakiejś rzeczy.
 
Przed wojną:
 
„nie długo czekaliśmy na skutki konkordatu, owego niepoczytalnego konkordatu, dającego biskupom przywileje, jakich nie mieli nawet w Średniowieczu, konkordatu, który czyni z nich wyłącznie przedstawicieli Rzymu, luźnie związanych z naszym społeczeństwem, czujących się ponad naszym prawem” (T. Boy Żeleński, „Nasi okupanci” 1932)
 
Dziś
 
- Szkoła ks. Rydzyka prowadzi szkolenia sędziów w celu "podniesienia kompetencji w zakresie komunikacji i negocjacji", a dotyczy sędziów, asesorów i referendarzy sądowych. Celem szkolenia ma być zaś m.in. "poprawa wizerunku sądu i sędziów oraz działania na rzecz wzrostu zaufania społecznego do wymiaru sprawiedliwości".
 
-Kobieta, która przed myślenickim sądem walczy o prawo opieki nad swoją 5 - letnią córką musi dostarczyć zaświadczenie od proboszcza o tym, że jest praktykującą katoliczką.
 
- Sąd w Grodzisku Mazowieckim nakazał 9 letniej dziewczynce uczęszczać na lekcje religii w szkole, wbrew jej woli oraz wbrew woli jej ojca
 
- Sąd w Lipnie, za udział w proteście przed katedrą w Toruniu, wezwał 16 letniego Pawła Wenderlicha aby ustalić jego stopień demoralizacji
W rzeczywistości wezwany przed Sąd nastolatek, nie umieścił plakatu na bramie wejściowej do Bazyliki, lecz powiesił na płocie dziecięce buciki.
 
 
 
 
-Posłanka Scheuring-Wielgus może również zostać pociągnięta do odpowiedzialności. W ramach tej samej akcji powiesiła ona dziecięce buciki i kartkę na bramie katedry. Wniosek w tej sprawie zapowiedział Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk, który chce uchylenia immunitetu posłance
 
 
- KardynałMüller wyznaczył prezesa PZU?
Wojna o PZU toczyła się w obozie władzy przez kilkanaście miesięcy. Walkę toczyły ze sobą frakcje ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i byłego szefa resortu skarbu Dawida Jackiewicza, którego później zastąpił wicepremier Mateusz Morawiecki. Apogeum tego sporu przypadło na przełom 2016 i 2017 roku, gdy Zakład przeszedł pod nadzór Morawieckiego. Wicepremier przez kilka miesięcy zabiegał o usunięcie z firmy jej ówczesnego prezesa Michała Krupińskiego (prywatnie zaprzyjaźnionego z Ziobrą) i jego bliskiego współpracownika Pawła Surówki kierującego spółką-córką PZU Życie. W marcu 2017 roku cel został osiągnięty: Krupiński pożegnał się ze spółką.
 Po kilku tygodniach doszło jednak do niespodziewanego zwrotu: ubezpieczyciel trafił pod osobisty nadzór premier Beaty Szydło, po czym z jego władz natychmiast zniknęli ludzie Morawieckiego a nowym prezesem grupy został Paweł Surówka, przedstawiciel ziobrystów.
„Newsweek” dotarł do osobistego listu, który w listopadzie 2016 r. Morawiecki dostał od ówczesnego prefekta Kongregacji Nauki Wiary kard. Gerharda Müllera. Wicepremier poznał go w październiku podczas międzynarodowej konferencji „Zrównoważony rozwój w świetle encykliki Laudato Si” zorganizowanej w Sejmie.
„Myślę, że nasze spotkanie powinno zapoczątkować ważną współpracę w zakresie budowania odpowiedzialnej polityki w oparciu o etykę chrześcijańską. Rozmawiałem o tym wielokrotnie z Panem Pawłem Surówką, prezesem PZU Życie, którego znam jeszcze z czasów monachijskich, kiedy byłem profesorem uniwersyteckim . Jest to osoba, którą cenię i uważam, że jest godny zaufania oraz z pewnością dobrze spełni powierzone mu zadania. Ma też doskonałe przygotowanie zawodowe” – napisał do Morawieckiego kard. Müller.
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/watykan-ingerowal-w-wojne-o-pzu/ds66c72
 
-1 czerwca 2017w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbył się uroczysty apel podczas którego 20 nowo przyjętych policjantów ( 18 mężczyzn i 2 kobiety) złożyło ślubowanie. Z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oprócz służbowych legitymacji otrzymali eleganckie modlitewniki z policyjnym logo.
 

 


  - strach wsiąść do pociągu 

 

KOMENTARZE

 • w cywilizacji łacińskiej jest rozdział
  władzy świeckiej i władzy kościelnej i tego będę się trzymał.

  PS
  A propos pytania retorycznego, czy KK jest okupantem, mam podobne:
  czy ŚJ to sekta satanistyczna, bo że nie są to chrześcijanie, to wiadomo.

  pozdr
 • @MacGregor 11:08:43 w cywilizacji łacińskiej jest rozdział
  """"Może gdzieś za lasami, za górami, w cywilizacji łacińskiej..."""


  Ale w Polsce współczesnej nawet jest praktyczna nadrzędność władzy kościelnej nad świecką.


  Jeżeli ŚJ będą taką struktura ponadnarodową z taka historia jak Watykan, to też trzeba bedzie patrzeć im na ręce i kieszenie.
 • @
  KK jest okupantem.
 • @MacGregor 11:08:43
  Müller, kardynał niemiecki, wyznaczył prezesa PZU, wystarczy?

  Pozdrawiam
 • @
  Czy KK jest okupantem?
  Oczywiście ,jest to najbardziej kuriozalna okupacja w dziejach świata
  bo zważywszy na to,że ten KK skupia zarówno kler jak i wiernych
  wychodzi na to ,że KK okupuje samego siebie ,a sama gwardia w Watykanie ma siłę rażenia nie mniejszą niż cały zgromadzony nuklearny arsenał czyli w każdej chwili jest zdolna do przeprowadzenia apokalipsy
 • @roux 11:48:03
  Prezesa PZU S.A jak i pozostałych członków zarządu wybiera Rada Nadzorcza tej spółki spośród zgłoszonych kandydatów. Skarb Państwa ma 34,19% udziału w kapitale, pozostały kapitał należy do rozmaitych TFI, OFE, z czego wynika, że to one mają decydujący głos jak się dogadają. (często bywa tak, że jeden akcjonariusz jest właścicielem różnych z nazwy podmiotów).
  Dlatego proszę nie wypisywać głupot.
 • @puuuq 11:55:02
  H.Pająk: nowa okupacja będzie gorsza od nazistowskiej:
  https://www.youtube.com/watch?v=7JmFzb3XCZw
 • @ Autor - 5*
  Kościół jest okupantem.
 • @Rzeczpospolita 13:39:08
  Obrazki z ostatnich obchodów w Oświęcimiu: https://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3052-czy-ruch-narodowy-byl-w-oswiecimiu-27-stycznia-2019
  Oczywiście za sprawą "okupanta Kościoła"
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:27:55
  Tak daleko bym nie szedł. Z pewnością ma jednak zbyt dużo do powiedzenia. Zdecydowanie za dużo.
 • @Lotna 15:27:32
  Palcem na wodzie, masz rację!
  Najlepszym przykładem jest ojciec biznesmen.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:56:36
  W jakich sprawach?
 • @Lotna 15:27:32
  Na ogół się z Tobą zgadzam, ale tej sprawie mam dokładnie przeciwne zdanie.

  Polskę okupują postkomuchy na urzędach i służby wszelakie.
 • @Rebeliantka 15:59:19
  We wszystkich.
  Przypominam Ci że Kościół też nie został zlustrowany.
 • Możemy być wszyscy pewni, że hierarchowie Koscioła Katolickiego którzy doprowadzili do tego, że..
  powstają takie artykuły jak ten, odbierające ludziom Wiarę a więc i nadzieję na zbawienie w Jezusie Chrystusie (chyba ostatni naiwny wierzy w to, że po naszej śmierci zapadamy się w nicość?), będą bardzo surowo sądzeni na swoich SĄD-ach. Chyba najsurowiej ze wszystkich. Każdy osobno, bez utwierdzających ich w grzechach ich popleczników, bez różnorakich kolegów także partyjnych. Nie pomogą im żadne próby przekupstwa, targowania się czy wybielania.
  Oni tak samo jak każdy z nas, maja TAM zapisane całe swoje życie co do sekundy.
  Ci którzy nie dostaną łaski księdza przed śmiercią (zginą nagle), gdy będzie ich obciążał jakiś grzech ciężki, bezpośrednio po śmierci lądują w piekle, gdzie w ich wypadku zatrzymają się dopiero na samym dnie, gdzie są najcięższe męki, jakich my tutaj nawet w małym promilu nie potrafimy sobie wyobrazić (swego czasu jeden z mnichów prosił w modlitwie Pana Boga by dał mu poznać na powierzchni ręki o wielkości czubka szpilki, cierpienia piekielna. Pan Bóg wysłuchał tych modlitw, mnich stracił przytomność).

  Ale, wszyscy którzy są niejako ich tubą propagandową, narzędziem niszczenia Wiary, czyli także i autorzy taki postów, które specjalnie nagłaśniają te wszystkie ich czasami nawet specjalnie sporządzane afery (w przypadku agentów którzy przeniknęli do Kościoła by brać udział w Jego zniszczeniu), także są tak samo zagrożeni.
  Jest to taki sam współudział jak w pospolitej przestępczości.

  LUDZIE TRACĄ WIARĘ I JEŻELI BIERZEMY W TYM UDZIAŁ, TAKŻE NASZ SĄD BĘDZIE BARDZO KRÓTKI...

  Szanowny Roux-ie, zachęcam do ZAGŁĘBIENIA SIĘ w tematykę naszego zbawienia i głębokich refleksji, bo każda tutaj nasza pomyłka może nas TAM bardzo, bardzo, bardzo drogo kosztować.
  TAM obowiązuje już zasada KARTA-STÓŁ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:14:16
  Jasne. Np. w sprawie ks. dr Pęskiego i podobnych sprawach.

  Ty chyba jednak cierpisz na jakaś schizę.
 • Napisałem posta o tych własnie nieodpowiedzialnych hierarchach, którzy nam wprowadzili...
  zabójczy dla nas Neokatechumenat :
  http://gibson.neon24.pl/post/147673,neokatechumenat-bomba-atomowa-wrzucona-do-kosciola

  Napisałem to oczywiście z wielkiej troski o nich (tych co jeszcze żyją, bo tym co już TAM poszli to juz chyba im nie pomożemy), by przejrzeli na oczy i ratowali nasz Kościół i przede wszystkim o nas, zwykłych świeckich (chociaż o mnie to wielu myśli że jestem księdzem:-), zagrożonych tą bombą atomową która porządnie walnęła w nasz Kościół.

  Jak nigdzie chyba indziej obowiązuje tutaj zasada :
  RATUJ SIĘ KTO MOŻE...

  Podam przykład :
  Piłsudski, który tylu ludzi posłał do piekła (zamordowanych a będących w czasie nagłej śmierci w grzechu ciężkim) sam... ZBAWIŁ SIĘ...
  Wiemy od Św Siostry Faustyny, której Pan Jezus pokazał śmierć umierającego w ciężkich mękach cielesnych i duchowych Piłsudskiego (ks Sopoćko polecił jej jednak by nie podawała nazwiska).
  Potwierdzają toi archiwa, gdzie jest wzmianka, że Piłsudski zdążył jaszcze przed samą śmiercią przyjąć księdza, co potwierdził zmrużeniem oka.
  Sami więc widzimy, że sami, bez oglądania sie na kolegów, podżegaczy, popleczników itd MUSIMY ZADBAĆ O SWOJE ZBAWIENIE W JEZUSIE CHRYSTUSIE, bo innego nie ma.
 • hehe
  No i co? No i kogo to wina? Księży czy ludzi którymi kręcą wokół palca?
  Widocznie Polacy to lubią bo jak dotąd nie widzę legalnych i masowych kroków aby temu zaradzić. Ja wiem, "to nie my, to oni".
 • @Jan Paweł 16:42:00
  Piłsudski jest jednak na samym dnie Czyśćca, gdzie męki są takie same jak w piekle... Z tą tylko różnicą, że kiedyś się skozczą.
  Ale jak wiemy z przesłań, niektóre dusze są tam juz kilkaset lat
 • Autor
  Czy Pan rozumie słowo "okupant"?

  Okupant, to agresor, kolonizator, najeźdźca, zaborca.

  Co z takimi działaniami ma wspólnego KK? Jest agresywny wobec Polaków? Skolonizował Polskę? Najechał ją? Przywłaszczył sobie jakąś własność?

  Jak można tak dziwacznie szermować słowami?

  Podane przez Pana przykłady - nie dość, że niemądre - to jeszcze nie mają nic wspólnego z okupacją.

  Sąd powszechny, to nie KK. Jak nie podobają się Panu te orzeczenia, to proszę mieć pretensje do sądów.

  Podobnie, jeśli szkoła w Toruniu wygrała przetarg na szkolenia, to nie dlatego, że jest okupantem, tylko dlatego, że jej oferta się bardziej podobała zamawiającemu, niż inne propozycje.

  Itp., etc.
 • @Rebeliantka 16:53:37
  Co do tej szkoły w Toruniu to masz rację. Jej blask dociera nawet do mnie, 50 km. :)
 • @Rebeliantka 16:53:37 witam
  tak, rozumiem słowo "okupant", to ten, który dokonywa okupacji. Znaczenie słowa "okupacja", według Doroszewskiego, podałem w notce: "nie oparte na prawie objęcie w posiadanie jakiejś rzeczy".[także czerpanie korzyści]

  Pozdrawiam
 • @wercia 13:29:53 witam
  Tutaj trochę o PZU:

  "O wielkich wpływach o. Tadeusza Rydzyka (72 l.) u obecnej władzy krążą legendy. A to miliony od ministra środowiska, a to hołdy od ministrów na urodzinach Radia Maryja. To jednak wszyscy wiedzą. Mało kto wie, że o. Rydzyk ma w spółkach Skarbu Państwa pewną pulę stanowisk, którymi obsadza bliskie sobie osoby. Teraz lobbuje za stanowiskiem dla Małgorzaty Sadurskiej.
  Do grona polityków najbliższych o. Rydzykowi należą od lat i Sadurska, i Andrzej Jaworski (47 l.). Ten drugi szybko po objęciu władzy przez PiS, zapragnął znów zarabiać nie jako poseł, a członek zarządu spółki Skarbu Państwa. Dekadę wcześniej stał nawet na czele Stoczni Gdańskiej, mocno wspierając Radio Maryja. Po posadę udał się i do prezesa Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) i do o. Rydzyka. – Ojciec Dyrektor podczas kolejnych spotkań z Prezesem wynegocjował sobie pewną pulę stanowisk do obsadzenia – przyznaje nasz rozmówca z PiS.
  Z tej puli nominację na członka zarządu PZU dostał Jaworski. Jednak kilkanaście dni temu nagle zrezygnował. Dlaczego? Nasi informatorzy w PiS mówią, że to kara – w zamian za fuchę za 100 tys. zł miesięcznie w PZU, Jaworski miał odpuścić sobie robienie polityki w okręgu. Tyle że nie dotrzymał słowa, a lokalni politycy PiS Janusz Śniadek (62 l.) i Maciej Łopiński (70 l.) naskarżyli na niego prezesowi.
  Dlatego Kaczyński podjął decyzję o ukaraniu Jaworskiego. O niej powiadomił jednak nie Jaworskiego, a... dyrektora Radia Maryja. O. Rydzyk nie porzucił jednak swojego protegowanego. Starał się już znaleźć mu pracę w Lotosie i wcisnąć na szefa Krajowej Spółki Cukrowej. Na razie jednak Jaworskiego blokuje Kaczyński.
  Na zwolnione przez Jaworskiego miejsce w PZU o. Rydzyk zarekomendował Sadurską"
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/to-tadeusz-rydzyk-wcisnal-malgorzate-sadurska-do-pzu/je7jb0t

  pozdrawiam
 • @Jan Paweł 16:27:20 witam
  /zachęcam do ZAGŁĘBIENIA SIĘ w tematykę naszego zbawienia/

  do tego samego zachęcam Ciebie, widzisz przecież, że hierarchowie błądzą,

  "(1) Potem ujrzałem innego anioła - zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia od chwały jego rozbłysła. (2) I głosem potężnym tak zawołał: Upadł, upadł Babilon - stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. (Ap 18:1-5 BT)

  Pozdrawiam
 • @roux Witaj
  5* oczywiście
  Temat bomba. Skutki tej okupacji odczuwam osobiście.

  Pozdrawiam.
 • @roux 19:26:20
  Nie wszyscy. Trzeba szukać tych którzy głoszą Prawdę.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 16:27:20
  Skąd ty to wszystko wiesz? Byłeś tam, a może ktoś ci to opisał,obejrzałeś film? Może ten twój żydowski bożek JHWE wypnie się na ciebie, bo jesteś nie obrzezanym gojem.
 • okupacja
  Jesteśmy pod okupacją od ponad 1000 lat i nie podlega to żadnej dyskusji.
  Wprowadzenie chrześcijaństwa w Polsce odbyło się siłą militarną, wprowadzono swój język(łacina),zmieniono zasady współżycia społecznego, ustanowiono nowe prawo(żydo-chrześcijańskie).
 • @goat 19:47:05
  Stara śpiewka : byłeś tam? widziałeś to?...:-)
  Otóż ja nie byłem, ale są tacy co byli. M.in Dzieci Fatimskie. Gdyby nie to że Matka Boska obiecała im że pójdą do Nieba, to nie przeżyliby tego przerażenia związanego z pobytem w piekle (bezbolesnym, tylko sam widok tych wszystkich tortur).
  Jak wiemy, krótko po zakończeniu objawień dwoje z Dzieci Pan Bóg zabrał do Siebie a Łucja która pozostała z tęsknotą pytała "dlaczego jej nie zabrał"... Wyobrażasz sobie? co te Dzieci musiały widzeć w tych objawieniach, że tęskniły za... śmiercią i pójściem do Pana Boga?

  Więc jak widzisz : One Tam były, one widziały...
 • @Jan Paweł 19:31:06
  /którzy głoszą Prawdę/ obowiązkiem każdego, kto się uważa za ucznia Chrystusa, jest osobiste sprawdzanie w Piśmie świętym.

  "Kochani, nie każdej natchnionej wypowiedzi [nie każdemu duchowi] wierzcie, ale sprawdzajcie, czy takie wypowiedzi [duchy] pochodzą od Boga, bo na świecie pojawiło się wielu fałszywych proroków" (1 Jn 4:1 PNŚ)

  "(2) Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu, abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe" (Rz 12:2 BT)
 • @via vitae 19:28:07 witaj, dziękuję za komentarz.
  "Mistrzostwo" tej okupacji polega na tym, że większość okupowanych nie zdaje sobie sprawy ze swojego opłakanego stanu, nie wiedzą, że są okupowani

  Pozdrawiam
 • Co do tej okupacji, to różnie w historii bywało
  Rzeczywiście pomiędzy panowaniem Kazimierza Mnicha, a Bolesława Szczodrego (używam rzeczywistych przydomków, a nie nadanych później propagandowo) była to okupacja kościoła niemieckiego. Bolesław Szczodry zaczął budować polską hierarchię, za co mu chwała, później Kościół więcej szkodził niż pomagał, rozbicie dzielnicowe, gdzie ugrywali swoje przywileje skłócając książąt dzielnicowych, czy też targowica, spisek hierarchii Kościoła z magnatami przeciw Polsce, choć w czasach "budowy socjalizmu" Kościół odegrał bardzo pozytywną rolę. Dziś wyraźnie naruszana jest konstytucyjna zasada rozdziału Kościoła od państwa. Pamiętam, kiedy szedłem do I komunii, ksiądz mówił nam, że poświęceniu podlegają rzeczy służące do kultu jak Biblia, książeczka do nabożeństwa, medaliki itd. ale nie rowery, piłki, zegarki. Dziś niestety święci się samochody, zakłady pracy co jest czystym bałwochwalstwem.
 • @Zawisza Niebieski 20:32:46 witam
  /co jest czystym bałwochwalstwem/
  nic dodać, tutaj poświęcenie McDonalda

  https://pbs.twimg.com/media/B7_EQhaCYAAOAzg.jpg

  pozdrawiam
 • @roux 20:43:55
  Zapytam o tych wszystkich świętych, którzy pojawiają się jak grzyby po deszczu. Czy to bałowochwalstwo czy nie, bo jak kolega JP wspomniał w Fatimie też jest jakaś święta.
  KK powinni zdelegalizować jako organizacje przestępczą, jest wystarczająco na to dowodów
 • @goat 20:54:16 z tymi objawiającymi się świętymi
  to oszustwo jest, skoro umarli, i według Biblii "śpią w prochu ziemi", to nie mogą się ukazywać ludziom - za to demony mogą.

  "(19) Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, bo wszystko jest marnością. (20) Wszystko idzie na jedno miejsce: powstało wszystko z prochu i wszystko do prochu znów wraca" (Koh 3:19-20 BT)

  Pozdrawiam
 • @roux 11:48:03
  Chłopie bredzisz razem z Wojtasem. KK to My, wszyscy wierzący, są to mln osób w Polsce jak również w świecie, pośrednikami między Panem Bogiem a nami są Księża, w zdecydowanej większosci to ludzie wierzący, moralnie poprawni, działający dla dobra wspólnego itd. jest wielu Księży, Bp, którzy błądzą, zdemoralizowali się, to nie oznacza, ze ja przez nich mam odejsć od swojej wiary. Nie, zdemoralizowani kapłani muszą odpowiadać za swoje czyny bardziej jak przeciętny przestępca.
  Czy widzicie coś złego w Dekalogu??? Czy Dekalog to coś złego!
  Nazywanie wszystkich wierzących należących do KK OKUPANTAMI, to prymitywna demagogia, zwykły debilizm.
  Albo pomijacie celowo prawdziwego okupanta celem sprowadzenia na nie właściwe tory, ważnej debaty o prawdziwym okupancie, czyli o tych co faktycznie trzęsą światem, którzy weszli też do KK i Watykanu, kompromitując w ten sposób KK i wiernych. Oni tam są od wieków, raz jest ich więcej na samej górze raz mniej, ale walka od chwili powstania świata toczy między dobrem a złem, raz jest dobro na górze raz zło, co obecnie doświadczamy.
  Każdy Katolik może mieć wpływ na swojego księdza, parafię, np; należąc do różnych organizacji kościelnych i wtedy ma sie wpływ na parafie.
  Z góry atakując KK czyli wiernych, bez wiarygodnych argumentów, to nic innego jak sprzyjanie diabłu, a już branie w obronę Wenderlicha (ojciec to straszny komuch, liberał) oraz psychopatkę Wielgusowa, świadczy o zauroczeniu światem abstrakcyjnym podawanym wam przez wszelkiego rodzaju loże masonskie, kierowane przez antychrystów z wieży babel.
  Lewacy będą walczyć o życie mrówki, ale będą domagać się zabijania dzieci w łonie matki, to dopiero wasze autorytety.
  Wiele posunięć Chierarchii kościelnej w obrębie polityki jest błędnych z którymi należy polemizować, a nawet potępiać, ponieważ każdy może się mylić, ale to nie powód by oskarżać w imię interesów diabła - syjonisty wierzących ludzi w okupacje samych siebie.
  Zamiast takich bzdet broniących podłych ludzi, proszę napisać merytoryczny list i go rozsyłać do Bp czy księży, pod swoim nazwiskiem (nie tchórzyć) ale bez demagogicznych stwierdzeń. Miejcie odwagę, bo interes Polski tego oczekuje.
 • @goat 20:54:16
  Święci to pewna ewolucja w pojmowaniu przez Kościół. Pierwotnie byli to ci co zginęli za wiarę, później również ci, których życie miało być wzorcem dla innych, do tego dołożono przedchrześcijańskich bożków opiekuńczych, czyli św. Barbara opiekunka górników, św. Krzysztof opiekun kierowców itd. I tak to należy rozumieć.
 • @Rebeliantka 16:53:37
  "Okupant, to agresor, kolonizator, najeźdźca, zaborca.

  Co z takimi działaniami ma wspólnego KK? Jest agresywny wobec Polaków? Skolonizował Polskę? Najechał ją? Przywłaszczył sobie jakąś własność?"

  Ma wspólnego wszystko co zostało wymienione.
  Jest agresywny nie tylko wobec Polaków ale każdego kto powie cokolwiek wbrew tej sekcie
  Tak - skolonizował Polskę
  Tak - najechał w dosłownym tego słowa znaczeniu
  Tak - przywłaszczył sobie masę dóbr w czystej gotówce, w mieniu ruchomym, mieniu stałym (ziemie, nieruchomości,...)
  I można tak wymieniać dalej, dalej i dalej....
  Z pisanym pod swoje wydumki oraz swoją ochronę prawna przepisami włącznie
  To czystej krwi okupant, którego historia okupacji świata jest tą krwią i ludzką tragedią pisana
 • @Wrzodak Z. 21:17:16 witam Panie Pośle
  /Nazywanie wszystkich wierzących należących do KK OKUPANTAMI/

  gdzie w notce jest takie stwierdzenie?

  resztę pomijam, przez szacunek dla Pana

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 16:27:20
  'Oni tak samo jak każdy z nas, maja TAM zapisane całe swoje życie co do sekundy."

  O kurcze, Jan Paweł heretykiem - o kronikach Akaszy pisze.
 • @Zawisza Niebieski 21:18:07
  Czyli bałwochwalstwo czy nie? Bo niektórzy bardziej modlą się do jakiegoś świętego, niż do JHWE i krysta razem wziętych
 • @Stara Baba 16:43:17
  "No i co? No i kogo to wina? Księży czy ludzi którymi kręcą wokół palca?"
  Wina "ciemnego", otumanionego i zindoktrynowanego ludu, oraz tzw. polityków którzy trzymają z tym okupantem sztamę w zamian za profity w postaci propagandy przekładającej się na trzymanie za ryj "unych" tzw. "wyborców"
  To idealny przykład symbiozy dwóch bytów: KK i części bydła u żłobu - z tym że w tym przypadku kosztem zdecydowanej większości wszystkich pozostałych ludzi
 • @Jan Paweł 16:52:12
  A tam, Piłsudski został ponoć już przesłany na lżejszy oddział i nadzoruje przebieg kar czyśćcowych u księży i zagorzałych katolików.
 • 100% OKUPANT
  Bezwzględny i wyrachowany (w każdym tego słowa znaczeniu) OKUPANT
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  Odezwał się czołowy syjonista; Dekalog to najbardziej perfidne narzędzie propagowania judaizmu.

  Już pisałem: jestem bardzo zawiedziony Pana postawą.
 • @Zawisza Niebieski 21:18:07
  "św. Krzysztof opiekun kierowców"

  Wypraszam sobie: nie byłem opiekunem woźniców. Owszem, przenosiłem podróżnych przez rzekę itd. Ale "opiekun kierowców" to wymysł diabła na spółkę z Rebeliantką, a może nawet z Lotną, co to kieruje lotami na miotłach.
  Ja z tym nie mam nic wspólnego!!!!
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  "KK to My, wszyscy wierzący, są to mln osób w Polsce jak również w świecie"
  "Nazywanie wszystkich wierzących należących do KK OKUPANTAMI, to prymitywna demagogia, zwykły debilizm."
  Totalne pomieszanie z poplątaniem - typowa linia obrony mniej bądź bardziej nieświadomego totalnie zindoktrynowanego sekciarza
  KK - to KK
  A "wierni" - to wierni
  Jedno z drugim w 99,999999% nie ma ze sobą nic wspólnego
  "Wierni" to tylko zwykli ludzie z od dzieciństwa wypranymi i w odpowiednim (dla KK) kierunku myślenia/wiary ukształtowanymi mózgami
  KK to korporacja okupacyjna nastawiona na zwykły zarobek oraz wyższość osiągany różnymi wszelakimi jej dostępnymi środkami - z przemocą siłową włącznie
 • @goat 21:29:59
  Ależ czy można komuś zabronić modlić się nawet do plamy na szybie, czy też znosić złoto, srebro na koronkę do obrazu, bo poprzednią wykonaną z tombaku obraz odrzucił? Bo i takie przypadki bywały, tyle, że nie jest to chrześcijaństwo.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:40:29
  Ależ panie Krzysztofie, nie wątpię iż ma Pan wszelkie cnoty by zostać w przyszłości świętym ale jakiś inny Krzysztof ponosi odpowiedzialność za kierowców. Patrząc na liczbę wypadków dość kiepsko mu to wychodzi. Słyszałem, że jest też święty odpowiedzialny za komputery, za internet. Jest patron złodziei Dionizy. Zakres działalności świętych jest mocno rozbudowana.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:36:25
  Wzajemnie.
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  Panie pośle, hierarchii...
  nie chierarchii.
 • @Hades 21:45:38
  Nie mam zamiaru prowadzic debaty z góry przyjęty przez pana pogląd.
  Problem jest bardzo złożony i potrzeba otwartej filozoficznej debaty, a ja czuję, że szkoda czasu i w tej sprawie. Zostańmy przy swoim.
 • @reflexión 22:10:47
  Rozpędziłem się. Zgoda
 • @Wrzodak Z. 22:13:35
  Tu nie ma nad czym debatować.
  Wywalić z przepisów absolutnie wszystko co prawnie ochrania KK (KK ponoć to czyste dobro i czysta prawda a to przecież ponoć zawsze samo się obroni :)) ) i daje mu wszelakie przywileje i traktować go jako zwykły podmiot - w sprawach gospodarczych jako gospodarczy
  Wywalić tzw. "religię" ze szkół do kościołów - ponoć jest dobrowolna i ma tylu chętnych więc nie wiem czego się klechy obawiają
  Definitywnie odseparować KK od Państwa - pełna rozdzielność
  I finito
  Kto chce wierzyć i w co chce wierzyć niech sobie wierzy - ale nie kosztem ogółu i pod nie pewnymi a wielkimi przywilejami
  Chce ktoś wierzyć w te bzdety? - niech wierzy
  Kto inny chce wierzyć w święte krowy czy jakieś żuczki? - niech wierzy
  Aby nie za kasę wszystkich pozostałych, pod specjalną ochroną prawną czy tym bardziej siłowym czy propagandowym wcielaniem w swe szeregi innych osób - w tym przypadku kompletnie nieświadomych dzieci poprzez nachalną indoktrynację od najmłodszych lat
  To proste jak drut i nie ma nad czym tutaj dyskutować
 • @Wrzodak Z. 22:15:19
  To życzliwa uwaga:))
 • @puuuq 11:55:02
  "...bo zważywszy na to,że ten KK skupia zarówno kler jak i wiernych
  wychodzi na to ,że KK okupuje samego siebie..."

  Z tego co napisałeś to wychodzi, że konkordat też podpisał sam ze sobą ;-)))

  Auuuu!

  Pozdro!
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  "KK to My, wszyscy wierzący, są to mln osób w Polsce jak również w świecie..."

  Wychodzi na to, że konkordat podpisaliśmy sami ze sobą ;-)

  Panie Pośle, KRK to nie tylko wspólnota wiernych ale także instytucja i właśnie w aspekcie instytucji jest ten wpis.

  "Czy widzicie coś złego w Dekalogu??? Czy Dekalog to coś złego!"

  Którą wersję ma Pan na myśli? ;-)
 • @ Autor
  5*

  Ważny problem.
  Idzie tu przecież o mentalność Polaków.

  Pozdro!
 • @Jasiek 23:09:50 witam
  Dziękuję za *
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 23:08:25
  /Wychodzi na to, że konkordat podpisaliśmy sami ze sobą / Bingo!
 • @Zawisza Niebieski 22:01:23
  Tak to jest jak się bierze takich niedorobionych świętych za patronów.

  PS. A na kogo postawili admini NEONu?
 • @Jasiek 23:01:29
  //Z tego co napisałeś to wychodzi, że konkordat też podpisał sam ze sobą //
  i tu się kolego mylisz bo chodziło o rzekomą okupację Polski przez KK
  a nie o akty prawne pomiędzy Polską i Watykanem , prymas czy biskupi
  i wszyscy pozostali reprezentanci kleru nie stanowią siły całego kościoła bo ta
  jest skupiona wokół wiernych , bez nich nie ma KK czyli ludzie okupują samych siebie ?
  Radziłbym wrogom kościoła więcej ćwiczeń z logiki
 • @Krzysztof J. Wojtas 00:01:59
  Jeśli już miałbym stawiać, to bym postawił na Peruna, facet konkretny, jak się wnerwi to i piorunem przyłożyć potrafi, przydałoby się kilku takich piorunem popieścić, zaraz by poznali, gdzie ich miejsce. :)
 • @Jasiek 23:08:25
  Masz rację, Jasiek, KRK to instytucja, która się podpięli pod nauki Chrystusa i twierdzi, źe stanowi „tę” jedyną i słuszną religię. Jak się do tych nauk stosuje? Ano wystarczy popatrzeć na majątek, którym dysponuje w swojej stolicy i na całym świecie, jednocześnie skąpiąc na odszkodowania dla molestowanych Indian amerykańskich.
  Mało, że instytucja, bo jest to także świetnie zorgańizowane państwo („Konkordat (łac. concordatum: uzgodniony) – umowa międzynarodowa zawierana między państwem a Stolicą Apostolską, regulująca sprawy dotyczące obu stron” Wikipedia), które wierni mogą co najwyżej odwiedzić, ale nie mogą podejmować w nim żadnych decyzji.

  Jak widać, oddzielenie tych dwóch, a właściwie trzech aspektów/„osobowości” kościoła - wiernych, wiary i państwa- instytucji, stanowi dla niektórych nie lada problem.

  Każda krytyka poczynań kościoła\ jego przedstawicieli, spotyka się z potępieniem o „niszczenie wiary” albo „niszczenie kościoła”. Najwyraźniej nawet tej wspólnocie tworzącej kościół robić tego nie wolno, choć, wydawać by się mogło, że wspolnota wiernych powinna być wierna naukom Chrystusa i bronić nauk Chrystusa, na którym kościół rzekomo się opiera, a nie przejawiać ślepą lojalność w stosunku do fizycznych osob, które się pod te nauki podszywają.

  (Odpowiedz sobie na pyatanie „kogo nie wolno krytykować, a będziesz wiedział, kto trzyma władzę.)
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  Jest tak, że księża, biskupi, papież są bardziej boscy od samego Boga/Bogów.
  Czas z tym skończyć, bo oni, ci niby słudzy Boga wchodzą nam na chama do naszych domów, czy ktoś tego chce czy nie chce.
  Parady równości wyłażą na ulice, niedługo będą wchodzić na chama do naszych domów.
  I tu jest właśnie ten pies pogrzebany: religia, intymność to są osobiste sprawy człowieka.
  Polityce od nich WON!
 • Cała symbolika Vatykańska i Masoneria pochodzi z EGIPTU, więc, między innymi i te ZŁOTE
  ORNAMENTY na ich niebieskich kaftanach SĄ są zakami/SYMBOLAMI MASONERII" !!


  MacGregor napisałeś:

  "w cywilizacji łacińskiej jest rozdział władzy świeckiej i władzy kościelnej i tego będę się trzymał."


  I trzymaj się dalej - Ja to rozumiem .

  - Ze wzgłędu na swoją diabelską przysięgę Masoni MUSZĄ IŚĆ W ZAPARTE !!!


  (Wszystkie !!! przysięgi są wielkim buntem/grzechem przeciwko Stwórcy !!

  - Napisano w NOWYM TESTAMENCIE, że tego nauczał przezwany przez KATOLIKÓW niejaki Jezus.)


  https://media.pri.org/s3fs-public/styles/story_main/public/apec_funny_shirts_bush_putin_11_15_11.jpg
  https://m.neon24.pl/13f13c036295648ec36bd0858c31b413,14,0.jpg


  .
 • MASON to znaczy bydowniczy (kiedyś kamieniarz) który posiadam tajną wiedzę do wznoszenia (np. PIRAMID,
  KOŚCIOŁÓW/świątyń, rzeźb, monumentów, zamków, twierdz, stadionów, wielkich mostów, tam, ... czy drapaczy chmur.

  Sztuka i sport też są całkowicie kontrolowane przez KAPŁANÓW=MASONÓW = ARYSTOKRACJI tzw. FRANCYjskiej.


  https://d1x82tkobt3t8x.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/10/Tissot_Moses_and_Joshua_in_the_Tabernacle-11.jpg

  https://i.ytimg.com/vi/gTNGEeXs_CY/hqdefault.jpg
  https://m.neon24.pl/775d6e5706698903ac436b7bd1bef97a,14,0.jpg

  .
 • @wercia, KATOLICKIE POGAŃSTWO w najczystszej formie !!" - KULT SEXU i GWIAZD = IDOLI
  .


  https://loudcryofthethirdangel.com/wp-content/uploads/2018/02/Catholic-paganism.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 01:48:37
  Kryśka, poje...ło Cię?
  Zgłaszam nadużycie.
 • @puuuq 00:11:51
  "...a nie o akty prawne pomiędzy Polską i Watykanem"

  Aha! Czyli oprócz wspólnoty wiernych jest jeszcze Watykan.
  Widzisz, robisz postępy ;-)
 • @Jasiek 02:51:24
  Witaj @Jasiek

  Wszystkie powyższe komentarze, jako Krystyna Trzcińska, są faktycznie komentarzami - @Bogumił Boguchwał. Jestem oburzona że nie podpisuje swoich komentarzy, pomimo że wyraźnie już o tym pisałam, że chcę, żeby @Bogumił Boguchwał podpisywał swoje komentarze. Rozumiem, ze zapomina. Natomiast, do samych komentarzy @Bogumił Boguchwał'a ja osobiście nie mam prawie żadnych zastrzeżeń. Oprócz jednego. Nieśmiertelny (Bóg) Thot (stary) - Bóg Egiptu, wcześniej znany jako Atlantyder, w Egipcie posiadał swoje potomstwo (co jest ukrywane). Właśnie Thot (najbielszy z białych) - rasa biała, był protoplastą rodu Sławian (Sławianie to potomstwo Thota z Egiptu). Kiedy już Thot czuł, że jest już na tyle stary, że sam chciałby odnowić swoje ciało, przy jednoczesnym zachowaniu pamięci, w tym celu wiadomo że musiał opuścić Egipt, wiedząc, że po Jego odejściu nastąpi w Egipcie - wielkie odstępstwo, wywiózł swój lud z Egiptu do Europy.

  http://trzcinska.neon24.pl/post/146627,slawianie-sa-nastepcami-prawnymi-niesmiertelnego-boga-thota

  To Bóg Thot jest władcą planety Ziemia.
  Żydzi jak zwykle oszukują, również i na okoliczność że posiadają swojego Boga. Ten ich uciekinier, wcale nie był bogiem i nigdy nawet nie może zostać bogiem.

  Jak wygląda wyłonienie boga, opisał sam Bóg Thot, która to informacja jest zawarta w tekście w tabeli, spod wyżej wskazanego linka.

  Prawdziwym Bogiem (nieśmiertelnym) planety Ziemia jest Thot=Atlantyder ... Potomstwo Atlantydera zginęło podczas zatopienia Atlantydy. Ale za tego życia, Atlantydet kiedy zamieszkał w Egipcie, gdzoie został nazwany Thot'em (stary) miał swoje potomstwo, którym są Sławianie.

  To na przybycie Thot;a czeka cała zamieszkana Ziemia (?). Dlatego żydo/masoneria tak boi się przybycia Thot'a (najazdu kosmitów).
 • @puuuq 00:11:51
  "...i tu się kolego mylisz bo chodziło o rzekomą okupację Polski przez KK..."

  Okupacja może mieć miejsce na wielu płaszczyznach.
  Zwróć proszę uwagę ile trudu zadał sobie tu na NEonie Szanowny Krzysztof J. Wojtas starając się przedstawić czym jest CP i polskość. I o dziwo, wyszło mu jest zgodna z nauczaniem Chrystusa. Obyło się bez konkordatu? ;-) A nawet żaden Ewangelista tu nie dotarł (chyba...). Egalitarne chrześcijaństwo i hierarchia KRK to jakby dzień i noc.
  A to tylko wstęp do "Kujawiaka" (przepraszam, SL) w którym kolejne kroki to ekumenizm, dzień judaizmu i islamu w KRK. A potem występy papieża Franciszka na Litwie, wcześniej klątwa na Jagiełłę, na Konfederację Warszawską, Unia Brzeska, spapranie sprawy "zaunjowania lubelsko" Rosji (wiem, pomogli też chyba angielczycy) "przepraszamy i prosimy o przebaczenie", a na koniec ta intelektualno-religijna pokraka, której zbitej na siłę dwuczłonowej nazwy nie napiszę, bo nie jestem w stanie tego zrobić ze zwykłego strachu przed własnym sumieniem. I co to wszystko ma być? Nie forma okupacji?
  A ponadto, to jak się pasterze troszczą o trzodę, że ta wymrze do roku 2100 do wielkości 12 mln? Czyżby współudział? ;-(

  No dobra, już Cię nie wkurzam.
  3m siem.
 • @Krystyna Trzcińska 04:10:05
  "Wszystkie powyższe komentarze, jako Krystyna Trzcińska, są faktycznie komentarzami - @Bogumił Boguchwał."

  Za stan techniczny pojazdu odpowiada kierowca.
 • @Krystyna Trzcińska 04:10:05
  "Prawdziwym Bogiem (nieśmiertelnym) planety Ziemia jest Thot=Atlantyder ... "

  Może to też napisał BB?
 • KK jest oczywiście okupantem
  KK jest oczywiście okupantem

  KK =Żydo/masoneria = KK = okupant POLSKI (Sławiańskiej).

  Nawet Platon pisał, że cała Europa, należy do Atlantydera. A Atlantyder po zatopieniu Atlantydy zamieszkał w Egipcie, gdzie był zwany Thot'em (stary) = nieśmiertelny Bóg - władca planety Ziemia.

  Nikt, tego władztwa Boga Thot'a, z ludzi zamieszkujących Ziemię, nigdy nie może zmienić.

  Dopiero, kiedy powróci na Ziemię Bog (nieśmiertelny) Thot, dopiero będą mogli odwiedzać planetę Ziemnię, bogowie z innych planet, przywozić swoje najcenniejsze dary, w tym, aby urozmaicić florę i faunę na Ziemi.
 • @Krystyna Trzcińska 01:48:37
  Podobno na starość wszystkie kobiety uważają, że świat się kręci wokół ich .....
  Cały problem, że w młodości, kiedy chcieli się inni tym interesować - to była obrona jak "okopów św. Trójcy", a kiedy zainteresowanie wygasło - chce się na to zwracać uwagę.
  Są wspominki o gwałtach, molestowaniach itd.
  Już nawet amerykańskie sądy nie chcą się dać na to nabrać....
 • @Wrzodak Z. 21:17:16
  Szanowny Panie Zygmuncie, Kościół to także my, ale dopiero na którymś tam miejscu.
  Bo Kościół to m.in Łaska Pana Boga, Sakramenty, Święci, dusze czyśćcowe (czyli zbawione) itd... my na samym końcu, bo nie wszyscy wejdziemy do Kościoła Chrystusowego. Niestety niektórzy z nas będą potępieni, ale na razie, póki jesteśmy jeszcze tu na Ziemi stanowimy KOŚCIÓŁ WALCZĄCY...(o zbawienie)
  Ale jak widać, nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jaka jest różnica pomiędzy zbawieniem i potępieniem. bo gdyby wiedzieli, to jeszcze dzisiaj szukaliby księdza do spowiedzi generalnej...

  Niestety straszne TRAGICZNE spustoszenie w naszych głowach zrobiły te posoborowe różne ruchy typu NEOKATECHUMENAT.
  Właśnie napisałem o tym notkę :
  http://gibson.neon24.pl/post/147673,neokatechumenat-bomba-atomowa-wrzucona-do-kosciola

  Zachęcam do przeczytania książki Ks Natanka pt "Mistyczne ciało Kościoła", gdzie to wszystko o naszym Kościele jest wyjaśnione.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:29:11
  Zachęcam do wysłuchania wykładów ks egzorcystów, którzy mówią o tym jak demony potrafią wyliczyć każdemu kto przychodzi nieoczyszczony z grzechów (w spowiedzi) wszystkie jego grzechy właśnie co do sekundy
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:31:54
  Podobno cierpi najstraszliwsze męki na samym dnie Czyśćca
 • @Krystyna Trzcińska 01:48:37
  Czy Pani zdaje sobie sprawę z konsekwencji rozpowszechniania tych bluźnierstw?
 • @Jan Paweł 09:50:24
  To musi co jest tam razem z JPII.
 • @Jan Paweł 09:47:42
  "KOŚCIÓŁ WALCZĄCY..."

  EKUMENICZNY.

  Proszę zapamiętać: EKUMENICZNY

  Tyle o "walce" ;-DDD

  A jeśli chodzi o bycie na tym świecie, to używa się jeśli już określenia PIELGRZYMUJĄCY.

  Proszę zatem nie przekręcać.

  Uprzejmie Pana pozdrawiam :-)
 • @Hades 21:26:34
  Arbitralne, kłamliwe stwierdzenia.
 • @Jasiek 11:39:26
  Ekumenizm, to kolejna zaraza która niszczy Kościół.
  Ekumenizm czyli czcząc Kamasutrę, też możemy się zbawić?
  Też bardzo serdecznie pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:40:29
  Przesadzasz, Wojtas. Nie masz pojęcia, jak powstaje w KK kult świętych.

  Wymagana jest prawna weryfikacja. Kościół, pozwalając na kult świętych lub nawet polecając kult świętych, domaga się dokładnej weryfikacji tej świętości poprzez wypracowane w ciągu wieków reguły procesowe, zmierzające do ukazania piękna tej świętości, jej aktualności, przesłań dla współczesnych wiernych.
  http://www.niedziela.pl/artykul/90902/nd/Kult-swietych

  Ani ja, ani Lotna, nie mamy kompetencji do zajmowania się weryfikacją osób na błogosławionych lub świętych.
 • @Hades 21:45:38
  Ale "pieprzysz". Masz kompetencje do definiowania pojęcia KK? Kto Ci je "nadał", uzurpatorze? Roux? Goat? I tym podobni?
 • @Zawisza Niebieski 22:01:23
  Dziwnie szydzisz, "katoliku".
 • @Hades 21:31:07
  Kłamliwą ohydę piszesz, lewaku.
 • @Rebeliantka 12:02:52
  KK za świętych uznaje tych, którzy działają w jego interesie - wystarczy się temu przyjrzeć.
  A wy z Lotną też "błogosławicie " tych, co się z wami zgadzają.

  Czyli takie same kompetencje.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:22:52
  Twoje "teologiczne wyjaśnienia" tylko rozśmieszają. Na to jest tylko jedno określenie: chłopski filozof.
 • @Rebeliantka 12:25:27
  A.... Szanowna to "krakowski filozof" po UJ.
  Ten sam smak i styl...
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:49:44
  Znowu fantazjujesz.
 • @roux 11:48:03
  Nasz Grześ zadał Ci pytanie:
  "A propos pytania retorycznego, czy KK jest okupantem, mam podobne:
  czy ŚJ to sekta satanistyczna, bo że nie są to chrześcijanie, to wiadomo."

  Twoja odpowiedź:
  "Müller, kardynał niemiecki, wyznaczył prezesa PZU, wystarczy?"

  Chyba kpisz, to ma być odpowiedź manipulancie :)

  Moje zdanie na temat KK jest zbliżone do Pana Wrzodaka, Jana Pawła i Grzesia - jest natomiast identyczne z poglądami Rebeliantki.
  To tyle, gdybyś się chciał wdawać ze mną w dyskusję..

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 14:58:35
  Jeżeli pytanie Grzesia było retoryczne, to dlaczego oczekujesz od autora literalnej odpowiedzi???????
  A przy tym brzydko go wyzywasz?

  Autor ma prawo do takiej odpowiedzi.
  To Tobie, jako adminowi wypada oszczędzać języka i hamować emocje.
 • @reflexión 15:26:05
  Autor ma prawo do takiej odpowiedzi?
  Uważam, że to żadna odpowiedź - nie wolno mi? To jest także moje prawo...
  I nie wyzywam brzydko ponieważ uważam, że ta odpowiedź jak i cały wpis jest manipulacją.
  To też jest moje prawo do oceny jak katoliczki broniącej swojego Kościoła i adminowanie nie ma tutaj nic do rzeczy.

  Pozdrawiam
 • @Rebeliantka 11:53:59
  "Arbitralne, kłamliwe stwierdzenia."
  Czysta prawda - lecz ciężka do przełknięcia dla otumanionych sekciarzy (nie mylić ze zwykłymi wierzącymi - bo to nie jest jedno i to samo)
 • @Astra - Anna Słupianek 14:58:35 witam
  Moja odpowiedź dotyczyła kategorycznego stwierdzenia naszego Grzesia. Cytuję:

  "w cywilizacji łacińskiej jest rozdział
  władzy świeckiej i władzy kościelnej i tego będę się trzymał"

  odpowiedź:

  "Müller, kardynał niemiecki, wyznaczył prezesa PZU, wystarczy?"

  to po pierwsze.

  Pytanie, które ktoś złośliwy mógłby uznać za próbę odwrócenia uwagi od tematu notki (takie działanie nosi chyba znamiona zjawiska określanego jako trolling?) padło w w post scriptum.

  Cytuję:
  "A propos pytania retorycznego, czy KK jest okupantem, mam podobne:
  czy ŚJ to sekta satanistyczna, bo że nie są to chrześcijanie, to wiadomo"

  Moim zdaniem, odpowiedź na to pytanie zasługuje na osobną notkę.

  Notka przedstawia fakty. Masz prawo ich nie nie zauważać.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Rebeliantka 12:05:12
  "Ale "pieprzysz". Masz kompetencje do definiowania pojęcia KK?"
  Sama "pieprzysz". Kto Tobie dał kompetencje do definiowania pojęcia KK?
  Nie pasuje Ci? To wypad i nie czytaj sekciaro
 • 5*
  gdyby do wyboru były tylko dwie odpowiedzi :t/n to trzeba niestety odpowiedzieć: tak KK jest okupantem mimo, że może lepiej pasowałoby inne określenie.

  bez ścisłego związku z tematem ale parę słów o religii - bardziej serio:

  https://www.youtube.com/watch?v=V5CaGOWM0XA


  ...i na wesoło ;) ( nie jestem ateistą jak ten komik ale rozbawia mnie to całkiem skutecznie).. nie w sposób odmówić mu też logiki :)
  https://www.youtube.com/watch?v=zSyFw0zHfuo
 • @Paulus Aquarius 18:57:17
  Zaje... Super
  Ale zaraz zacznie się sra...czka sekciarzyyyyyyyyyyyyyy
  Rebeliantka zaraz o Tobie całą oddzielną notkę nasmaruje :))
  U nas w tym sekciarskim kraju pamiętam jaki był dym jak Giza coś tam w skeczu powiedział o zwykłym puszczeniu bąka - lament jakby wszystkie pałace z krzyżami na dachach podpalono
 • @Hades 18:33:41
  Z kadrówką Biedronia nie mam życzenia mieć kontaktu, nawet internetowego.

  Proszę przyjąć do wiadomości moje obrzydzenie Pańską osobą i się ode mnie odczepić.

  Eot.
 • @Rebeliantka 19:24:03
  I "wice wersja" :))
  Nic mi do Biedronia, ale z tego ile jest powszechnie wiadomo to wykorzystał sexualnie 100% mniej dzieci niż Pani "pośrednicy z kimś tam, gdzieś tam ponoć urzędującym"
  Co do odczepienia się to: z tego co pamiętam Pani wszechwiedząca pierwsza się do mnie odniosła, więc..... ADIOS
 • @Paulus Aquarius 18:57:17 witam, dzięki za * i linki
  Pomyślałem właśnie o notce, w której przedstawię, że KK nie jest okupantem ;-))

  pozdrawiam
 • @roux 19:44:23
  "Pomyślałem właśnie o notce, w której przedstawię, że KK nie jest okupantem ;-))"
  Uuuu - to dopiero będziesz musiał się napocić aby czymkolwiek to poprzeć
  Ale jeśli lubisz wyzwania.... ) bądź potrafisz być lepszym jajcarzem niż ja to dlaczegoby nie spróbować ;))
  Choć sądzę że Reb.... i tak będzie pierwsza :D
 • @reflexión 15:26:05
  dzięki za wsparcie ;-))
 • @Jasiek 04:24:09
  "Prawdziwym Bogiem (nieśmiertelnym) planety Ziemia jest Thot=Atlantyder ... "
  To napisałam ja, Krystyna Trzcińska.

  Wracając do komentarzy @Bogumiła Boguchwała, czy też jak ostatnio się podpisuje "Bogumił Bogusław", to jestem wdzięczna mu za grafiki pod tym postem. Np. zrozumiałam znaczenie symbolu ryba. Szukałam kiedyś w internecie znaczenia symbolu ryby, i nic konkretnego nie znalazłam, dopiero grafiki udostępnione przez nick: "Bogumił Bogusław", umożliwiły mi zrozumienie symbolu ryby. #Jasiek, to nie jest wina "Bogumił Bogusław", że nie rozumiesz grafik, które On publikuje. Ja też mało rozumiem z tych Jego grafik, ale przynajmniej, nie zarzucam Jemu nadużyć, bo to dopiero byłby obciach, gdybym za brak mojej wiedzy i zrozumienia obarczała osoby komentujące. Trochę się nauczyłam od @Bogumił Boguchwał", ale to jeszcze bardzo mało. Dobrze, że Bogumił Bogusław jest na Neon24.pl i komentuje. Może naprowadzić błądzące owieczki na właściwe tory. Oczywiście, nie ze wszystkim się zgadzam z Bogumił Bogusław. To się jeszcze okaże, kto ma rację. Np. sporny temat, to Putin. Bogumił Bogusław swoje stanowisko wobec Putina, opiera na zdjęciach z internetu. Ja rozumuję trochę inaczej. Jako polityk, Putin musi występować w wielu wypadkach wbrew własnej woli. Jaka jest prawda? Rosja jest też pod jurysdykcją talmudyczną. Putin wykonuje nakazy/zakazy talmudu. taka prawda!
 • @roux 20:13:17
  Niestety ale już Twoja notka została "przesunięta" i "ukryła się" wśród przedwczorajszych :))
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:27:06
  "Podobno na starość wszystkie kobiety uważają, że świat się kręci wokół ich .....
  Cały problem, że w młodości, kiedy chcieli się inni tym interesować - to była obrona jak "okopów św. Trójcy", a kiedy zainteresowanie wygasło - chce się na to zwracać uwagę.
  Są wspominki o gwałtach, molestowaniach itd.
  Już nawet amerykańskie sądy nie chcą się dać na to nabrać...."

  @Krzysztof J. Wojtas, czy Ty pisząc ten powyżej zacytowany tekst, faktycznie chciałeś skierować go do mnie?
  Myślę, że to jakaś pomyłka w adresie komentarza?
  Krystyna Trzcińska
 • @Hades 19:49:53
  "Ale jeśli lubisz wyzwania.... ) bądź potrafisz być lepszym jajcarzem niż ja to dlaczegoby nie spróbować ;))"


  Wiesz co jajcarzu? ciekawa jestem, czy Ty jesteś w ogóle wierzysz w Jezusa Chrystusa?

  pozdrawiam
 • @Jan Paweł 09:53:21
  Ja piszę prawdę. @Jan Paweł moim zdaniem, jest czas najwyższy żeby pan skonfrontował swoje stanowisko oparte na wiarę w faktycznie nieistniejącego żydowskiego boga (którego żydzi faktycznie nie mają)! Żydzi są tylko potomkami uciekiniera, który ukradł vimana i który nie uzyskał zgody Thot'a na swój pobyt na Ziemi, o czym świadczy fakt, że żydzi i chazary nie mają swojego terytorium na Ziemi! (?)
  http://trzcinska.neon24.pl/post/146627,slawianie-sa-nastepcami-prawnymi-niesmiertelnego-boga-thota
 • @Astra - Anna Słupianek 20:35:22
  "Wiesz co jajcarzu? ciekawa jestem, czy Ty jesteś w ogóle wierzysz w Jezusa Chrystusa?"
  Oczywiście że nie.
  Przynajmniej nie w wersji opisywanej w Mitolgi Żydowskiej
 • @Hades 20:40:32
  Tak myślałam...
  No więc... jajcarzu - wynika, że dałeś się zmanipulować Świadkowi Jehowy.
  Oni tylko niszczą Kościół Katolicki - chcieliby zająć jego miejsce!
  Z Jezusem nie mają problemu...

  Zawsze uważałam, że roux to inteligentny jehovita ! :)))

  pozdrówka :)
 • @Hades 20:40:32
  Bełkot, o czym Ty chłopaku opowiadasz?

  //Przynajmniej nie w wersji opisywanej w Mitolgi Żydowskiej//

  Jakiej znowu wersji? Biblii? Przecież to opis jest. Wersję masz w głowie.
 • @Hades 20:40:32
  Dobra, bo nie mam czasu i do odpowiedzi się nie kwapisz. Pytanie i żegnam bo i tak widzę, że cieniasz jesteś... prócz wyzwisk i pyskówek nic nie pokazałeś. A to co o Panu Jezusie Chrystusie w Talmudzie to też opis?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:14:16
  /Przypominam Ci że Kościół też nie został zlustrowany/

  Masz na myśli "organizację obejmującą całość władz kościelnych" czy "ogół wyznawców podlegających hierarchii duchowieństwa"?
 • @Krystyna Trzcińska 20:28:43
  Wiem, że Pani jest młodą, dobrze zapowiadającą się kobietą.

  Tylko po co zamieszcza te fotki i rysunki?
 • @Paulus Aquarius 18:57:17
  ludzie luzik... :)

  CZY KTOŚ SIĘ PRZEJMUJE DZISIAJ MITAMI GRECKIMI ?

  NIE BO TO MITY ! . CZYLI WYGASŁA RELIGIA..

  KK TEŻ KIEDYŚ ZNAJDZIE SIĘ W KANONIE MITOLOGI ..
  POSTĘP TECHNOLOGICZNY I ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI TYLKO TO PRZYSPIESZY...

  TAK WIĘC LEPIEJ WRZUCIĆ NA LUZ I POŚMIAĆ SIĘ TROCHĘ :))

  POZWOLĘ SOBIE KONTYNUOWAĆ ...

  ... NA WESOŁO :))))

  https://www.youtube.com/watch?v=6vuH7uMyV-g
 • @Paulus Aquarius 22:06:23
  https://www.youtube.com/watch?v=8c4qayL-eoY
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:31:36
  Fotki i rysunki są komentarzami @Bogumiła Bogusława. Zapomniał tylko się podpisać (?) Fotki i rysunki publikowane w komentarzach przez @Bogumiła Bogusława i ja, na tą chwilę nie wszystkie rozumiem. Tym razem zrozumiałam rybę wszędobylską, obecną na różnych rekwizytach watykańczyków. Ale tego, że któregoś symbolu zawartego na grafikach nie rozumiem, to raczej się wstydzę, a w żadnym razie nie obciążam swoją niewiedzą - @Bogumiła Bogusława. Jeśli @Bogumił Bogusław przedstawia jakąś grafikę, to tam jest odpowiedź na poruszaną kwestię. Jeśli nie rozumiem, to jednak wiem, jak dojść do zrozumienia. Tylko że to czasami trzeba przeczytać wiele postów, artykułów, obejrzeć wiele filmów. Nie zawsze czasowo można sobie pozwolić na naukę w danej chwili. Ale jest tak, ze z czasem, coś nagle zaiskrzy. Powodzenia.
 • @Paulus Aquarius 22:06:23
  KTOŚ WSPOMNIAŁ 10 przykazań

  UDERZ W STÓŁ...NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ :)

  https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM
 • @Krystyna Trzcińska 22:25:47
  No cóż. Chętnie bym pouczył się o tych zawiłych kwestiach z jakąś miłą panią w wieku rębnym.
 • @Paulus Aquarius, "Nie tylko ucz swoje dzieci czytać ... Ucz je kwestionować, co czytają. Ucz je kwestionować wszystko.."
  .


  George Carlin — Freemason, Satanista, kontrolowany opozycjonista, (Żyd/syjonista z NY/NY) i jego 666 = XXX (sex sex sex).

  (Co nie znaczy, że w kpinach tego koncesjonowanego kpiarza nie ma w ogóle prawdy)


  "TO JEST WIELKI KLUB, ALE TY DO NIEGO NIE NATEŻYSZ"


  https://i.imgflip.com/2owhj2.jpg
  https://intellectualrevolutionist.files.wordpress.com/2012/06/question-everything.jpg

  .
 • @puuuq, "Watykan współpracuje z wywiadem wojskowym Stanów Zjednoczonych na rzecz "ujawnienia" UFO?" W co i komu wierzą katolicy?
  -

  W Stwórcę, czy w PAPIE-ża ??


  Biblii, czy PAPIE-żowi z Collis Capitolinus (Capitol Hill) ??  (Kogo katolik uważa za swojego Ojca? - Stwórcę, czy papieża (PAPĘ)?
  (papa = ojciec)


  W katolickiej Biblii "Tysiąclecia" jest napisane, że Ojcem (Papa) można nazywać TYLKO i WYŁĄCZNIE Stwórcę i NIKOGO INNEGO NIE WOLNO NAZYWAĆ Ojcem (Papa).

  Oczywiście ojcem można nazywać swojego ojca biologicznego, ponieważ dla każdego ojcem może być tylko ten, co DAŁ MU ŻYCIE i nikt inny!! - To chyba zrozumiałe.)


  PAPIEŻ to znaczy OJCIEC (PAPA = POP = POPE) = NIMROD.  PAPIEŻ ani ksiądz katolicki dla nikogo nie są ojcem (teoretycznie), ponieważ rozgłaszają po całym bożym świecie plotkę, że żyją w celibacie, a jak wiadomo życia w ten sposób nikt jeszcze nie wskrzesił!


  Również ONAN-izm i SeX z kolegą zakonnym też nie kreuje płodów, a wręcz przeciwnie - jedynie uśmierca żywe plemniki -  http://www.latest-ufo-sightings.net/wp-content/uploads/2014/06/aliens3.png
  https://i.pinimg.com/originals/fa/81/cc/fa81cc2719cf19c910f996f9534dd2f8.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 03:47:36
  Komik ma rację:
  "Kochani, nie każdej natchnionej wypowiedzi wierzcie, ale sprawdzajcie, czy takie wypowiedzi pochodzą od Boga, bo na świecie pojawiło się wielu fałszywych proroków" (1 Jn 4:1 PNŚ)
 • Większe wpływy skutkują mniejszymi wpływami
  Podstawowy błąd w kościelnych rozważaniach to posługiwanie się nazwą "Kościół" w odniesieniu do do korporacji religijnej z centralą w Watykanie. Jest to nieuprawnione. Można oczywiście tę korporację nazywać "Kościołem", ale pod warunkiem, że przytaczamy jej pełną nazwę własną - tej organizacji: "Kościół Rzymsko-katolicki". Posługując się wyrazem "Kościół" mającym w domyśle odnosić się do KRk popełnia się fałszerstwo, gdyż właściwie to określenie jest uprawnione tylko w odniesieniu do Bożego ludu świadomie i z wyboru poddanego Panu Jezusowi Chrystusowi - Bogu. Tak więc gdy piszę "Kościół", to w ten sposób określam zbawionych Chrystusowców.
  Na tle seksualnych wynaturzeń panujących pośród zawodowych funkcjonariuszy Watykanu nasuwa się pytania:
  "Jak będąc Rzymskim-katolikiem i chcąc dochować wierności korporacji religijnej z centralą w Watykanie przyjąć fakt zarazy pedofilii w korporacji watykańskiej? Sukienkowi stanowią jedną z grup zawodowych i właściwie żadna z grup zawodowych nie jest pozbawiona zboczeńców, grzeszników w nałogach, przestępców prawa ludzkiego, przestępców prawa Bożego. Biorąc pod uwagę nakazaną organizacyjną wstrzemięźliwość w uprawianiu normalnego, naturalnego seksu która obowiązuje celibatowców wygląda to karykaturalnie na tle wręcz nakazanego przez Boga; nakaz rozmnażania się, nakaz obowiązków małżeńskich IKor.7,3. Celibat jest niebiblijnym pomysłem w dodatku prowokującym zboczenia i grzechy seksualne. I korporacja watykańska jest skazana na bród seksualny w szeregach swych funkcjonariuszy. Jednocześnie gdy przyglądamy się pracownikom Kościołów typu protestanckiego, czy ewangelicznego, to tam wśród pastorów procent brudów i grzechów seksualnych jest o wiele mniejszy, niż u księży. W Kościołach biblijnych pastorzy mają żony i w związku z tym ich naturalne potrzeby są zaspokojone. Najczęściej też są pod kontrolą wiernych i w razie przyłapania na grzechu grozi im natychmiastowe usunięcie ze stanowiska. W przypadku sukienkowych wierni mają niewiele do gadania i najczęściej stosowana jest zasada przenoszenia do innej parafii. Polska jest właściwie jedynym krajem, gdzie wystarcza sukienkowych do obsadzenia funkcji proboszczów. Między innymi dlatego, że przyłapani na grzechach są chronieni przez hierarchów. Powoli ten system się załamuje i coraz więcej zboczeńców w sutannach jest demaskowanych i nawet trafiają za kraty. Komuna nie karała przyłapanych na zboczeniach, na grzechach, tylko zdemaskowanych szantażowała i robiła z nich kapusi. Organizacyjna instytucja spowiedzi dousznej i bezmyślne zaufanie do sukienkowych były sprzyjającymi elemantami szantarzu kapusi. Dzisiaj gdy władza kooperuje z sukienkowymi, to na niewiele się zdaje przymykanie oczu przez władzę, gdyż sponiewierany przez sukienkowych ludek sam donosi na zboczków, na grzeszników. Będąc watykańskim katolikiem i chcąc dochować wierności korporacji jesteś skazany na przymykanie oczy na zboczeńców, ale też na bałwochwalców, symonistów, spirytystów, chciwców, pijaków, czarowników, odstępców od Bożego Słowa. A najprawdopodobniej w najbliższych wyborach okaże się skala spadku zaufania do korporacji watykańskiej i partie wspierające interesy obcego państwa - Watykanu, stracą najwięcej.
  Szkoda tylko, że te gierki polityczno-religijne nie przekładają się na indywidualne nawracanie się Polaków do Chrystusa.
 • @Paulus Aquarius "WYGASŁA RELIGIA, KK TEŻ KIEDYŚ ZNAJDZIE SIĘ W KANONIE MITOLOGI" -Kult KK JEST egipsko-fenicko-grecką MITOLOGIĄ
  .  https://i.ytimg.com/vi/ITuR3PXDxSQ/hqdefault.jpg
  .
 • @Jan Paweł, Poznacie ich po stmbolach - Oto jeden z zakonów masonerii OKUPACYJĄCYCH Polskę i mistrz krzyżacki Natanek Szata-nek.
  .


  https://image-media.gloria.tv/placidus/a/z1/gxxfpwoaidxe8qv5q8blkhgag8qv5q8blkhgc.jpg
  https://image-media.gloria.tv/gregor/b/xf/z8xgec9u6ow3yqz754plkpe25yqz754plkpe4.jpg  KANAAN-yjski Paw w fenickiej purpurze -


  http://bi.gazeta.pl/im/1/10022/z10022761IH,ksiadz-Natanek.jpg  .
 • @von Finov 12:49:43 witam
  /ludek sam donosi na zboczków/

  Policjanci z Zakopanego przeszukali plebanię na Chramcówkach po doniesieniu matki 14-letniego ministranta, który dostał od księdza dziwne SMSy. Duchowny nie usłyszał zarzutów, a prokuratura zapewnia, że SMSy nie zawierały propozycji seksualnych. "Gazeta Krakowska" dotarła do informacji, z których wynika, że ten sam ksiądz słynął z kontrowersyjnych zachowań w poprzedniej parafii w Brzeziu pod Wieliczką. Z tego powodu został odsunięty od pracy w szkole i przeniesiony do Zakopanego.
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/zakopane-znalazla-u-dziecka-dziwne-sms-y-od-ksiedza-kontrowersje-wokol-duchownego/blf32cr

  pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 21:02:03
  "wynika, że dałeś się zmanipulować Świadkowi Jehowy"
  PUDŁO Pani Aniu.
  Nikomu nie dąłem się zmanipulować - tzn przez jakiś czas gdy byłem mały jak prawie każdy Polak przeszedłem pranie mózgu ale z czasem..... sie ocknąłem
 • @Astra - Anna Słupianek 21:02:03
  "Oni tylko niszczą Kościół Katolicki "
  Pani Aniu jak widzę jest Pani tzw. wierzącą i na dodatek fanatyczką.
  Raczej jeszcze nie sekciarą ale fanatyczką już tak - i powodem tego jest to, że kompletnie Pani nie rozumie co kto myśli i mówi jeśli nie jest to po linii partii/organizacji z Watykanu
  Wiara to nie to samo co KK
  KK to nie to samo co księża
  A jeszcze czym innym są opowieści z Mitologii Żydowskiej bo wymienione wcześniej w wielu aspektach ni jak się z nią nie pokrywają
 • @Franek Ganek 21:05:26
  "Bełkot, o czym Ty chłopaku opowiadasz?"
  Po pierwsze chłopaków to masz u szewca synku
  Po drugie to nie bełkot tylko rzeczywistość - dla sekciarzy owszem bolesna
 • @Franek Ganek 21:18:24
  "Dobra, bo nie mam czasu i do odpowiedzi się nie kwapisz"
  Jeśli sądzisz że siedzę godzinami przed kompem i czekam aż jakiś anonim zada mi jakieś pytanie to się mylisz
  "to co o Panu Jezusie Chrystusie w Talmudzie to też opis?"
  Wszystko można byłoby porównać do Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, gdyby nie to, że baśnie mają więcej sensu i są ciekawsze
 • @Paulus Aquarius 22:06:23
  "KK TEŻ KIEDYŚ ZNAJDZIE SIĘ W KANONIE MITOLOGI .."
  Był i jest - tylko że dla mniejszości która na szczęście dla ogółu po woli ale się powiększa.
  Technologia to jedno, ale oderwanie od koryta i przywilei dużo bardziej to przyspieszy gdy Watykańczycy zaczną coraz bezczelniej i głośniej domagać się KASY. Wtedy dopiero prawdziwe masy ludzi przejrzą na oczy o co tak naprawdę w tej hodowli baranów, tzn. owieczek chodziło
 • @von Finov 12:49:43
  5*
  Dlatego też Watykańczycy tak się bronią aby 1% podatkiem im przekazywanym przez ich "wiernych" oraz bezpośrednim od nich datkom nie zastępować tego co teraz rwą z budżetu Naszego Państwa - co jest zwykłem kurestwem bo wyrywają i od tych co dawać absolutnie nie chcą (a jest ich zdecydowana większość)
  Lecz póki w ten sposób bydło u żłobu będzie płaciło za głosy - dopóty tak będzie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY