Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
317 postów 6151 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Czy Archidiecezja zniszczy rezerwat przyrody?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gmina słynie z urokliwych krajobrazów i wyjątkowej urody miejsc

 W Rybakach nad Jeziorem Łańskim, na terenie gminy Stawiguda, Archidiecezja Warmińska  zbuduje kompleks hotelowo mieszkalny. Wartość inwestycji to 300 milionów złotych.

Do spółki z deweloperem BBI Development, Archidiecezja wniesie działkę nad jeziorem o powierzchni 16,5 ha, i wartości ponad 17 milionów zł. Udział Archidiecezji wyniesie 51%, Watykan wyraził zgodę.
 
Dzisiaj jest tam jeszcze raj
 
Gmina słynie z urokliwych krajobrazów i wyjątkowej urody miejsc. Wpływa na to wiele czynników: urozmaicona rzeźba terenu, różnorodna roślinność, osobliwości przyrody, rozległe kompleksy lasów sosnowo-świerkowych wytwarzających specyficzny mikroklimat.
Obszar gminy jest objęty ekologicznym systemem obszarów chronionych,
Ponad połowę ogółu powierzchni gminy stanowią ogromne i rozległe kompleksy leśne, stąd też tereny te są naturalnym siedliskiem i ostoją zwierzyny. Do częstych widoków należą przebiegające tuż, tuż sarny, dziki, jelenie, zające, lisy, a nawet wilki i rysie.
Owe liczne lasy i jeziora sprawiają, że turyści rowerowi czy piesi, którzy szczęśliwie trafili w te rejony mają niepowtarzalną okazję obserwacji rzadko spotykanych okazów ptactwa wodnego, takich ja żurawie, kormorany i perkozy.
Licznie występują nad brzegami kaczki krzyżówki, cyranki - a z rzadziej spotykanych cyraneczki, świstuny czy królewskie łabędzie.
Jest to wszystko możliwe dzięki istniejącemu rezerwatowi faunistycznemu, który w 1970 r. w trosce o zachowanie naturalnego środowiska utworzono w województwie olsztyńskim. Rezerwat obejmuje teren 1988 ha
Jeszcze bardziej rozległa bo zajmująca ponad 4 tys. ha, jest ostoja bobrów na rzece Pasłęce. Rezerwat ten jest żerowiskiem dla licznych na tym terenie bobrów. Ale można tu również spotkać inne zwierzęta, takie jak wydra, zimorodek, tracz, nurogęś, norka amerykańska.
Uważny wędrowiec napotka w lasach stawigudzkich wiele różnych roślin będących pod ochroną gatunkową m.in. widłaki, cisy, pióropuszniki strusie, zawilce, sasanki, a z grzybów - szmaciaka gałęzistego, sromotnika bezwstydnego, smardza
stawiguda.pl
 
Działkę pod hotel, wartą wtedy 11 mln zł, wraz z gospodarstwem i ośrodkiem wypoczynkowym, Caritas Diecezji Warmińskiej otrzymał w sierpniu 2007 roku. Zgodnie z ustawą o gospodarowaniu nieruchomościami, organizacje pożytku publicznego, stowarzyszenia i Kościoły mogą otrzymywać darowizny od Agencji Nieruchomości Rolnych pod warunkiem, że będzie tam prowadzona działalność charytatywna. Oczywiście Caritas taką działalność zadeklarowała.
 
                                      ♦♦♦
 
Z Kodeksu Etycznego Caritas Internatinalis:
 
Zasada 10,
Troska o stworzenie i dbałość  o oddziaływanie na środowisko:
chronimy ludzi i planetę propagując właściwą relację z całym stworzeniem Bożym, ponieważ planeta i wszystkie jej zasoby powierzone są ludzkości. Działając jako prawdziwi zarządcy całego stworzenia, bierzemy pod uwagę środowisko i dziedzictwo przyszłych pokoleń przy planowaniu i wdrażaniu całej naszej pracy.
„Uprawianie i doglądanie świata stworzonego są wskazówkami Boga, danymi nie tylko na początku historii, ale każdemu z nas; jest to część Jego planu; oznacza, że należy zabiegać o rozwój świata w sposób odpowiedzialny, przekształcać go, aby był ogrodem, miejscem, w którym mogą mieszkać wszyscy” (papież Franciszek)

KOMENTARZE

 • 5*
  Daj czarnemu palec a zachłanna menda upier...li całą rękę
 • Nie sądzę iż zniszczą rezerwat przyrody,
  tam akurat aż takiej wielkiej "przyrody" nie ma. W otworach wieży telewizyjnej pustułka gniazduje. Z pewnością zniknie muzeum okolicznej przyrody. Pytanie co z wałami kultowymi, choć te już w szczątkowym stanie. Przy wejściu od Wielkiej Słupi rozebrane w dużej części na kapliczkę, przy wieży telewizyjnej, jak rozmawiałem z okolicznymi mieszkańcami spychaczami przesunięte, tylko od Huty Szklanej (wejście drogą asfaltową) pozostały się fragmenty wałów.
 • @Hades 16:46:27 witam, dzięki za *
  Zgodnie z ustawą o gospodarowaniu nieruchomościami, art 59, ta działka Caritasu powinna wrócić do Skarbu Państwa

  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 20:17:28 witam
  Nie miałem okazji być tam, a zanosi się na to, że już nie będzie po co tam bywać, niestety.
  BTW.
  Czy to nie dziwne, że żadni "ekolodzy" nie protestują?

  Pozdrawiam
 • @roux 20:38:49
  to uz se ne vrati

  http://jollydiver.com/wp-content/uploads/2013/03/Jezioro-%C5%81a%C5%84skie-panoramka.jpg

  foto: jolydiver
 • @roux 20:35:11
  Po Łysej Górze i ŚPN, gdzie wcinają swoje ryje Oblaci, teraz następna grabież terenów chronionych przez żydo-katolicki kościół
 • @Hades 16:46:27
  Lepiej niż twój mąż czy tam żona, w Słupsku. Pacan cyrku nie wpuścił
 • @goat 21:18:25
  ZNalazłeś już jakieś źr,ódła, chłopczyku?
 • @goat 21:18:25
  Dzięki katolikom to wciąż istniało. Natomiast niedouczone chłystki, nie zrobiły nic dla polskiego dziedzictwa. Bo go po prostu, nie znacie
 • @goat 21:18:25 witam
  Tylko patrzeć, jak zaczną przerabiać kościoły na hotele i apartamenty
  Pozdrawiam
 • @roux, Kościoły, klasztory, zamki i pałace to przecież są darmowe hotele dla wodzów katolickich. To właśnie oni sami wymyślili i
  stworzyli sobie SZPITLE (HOSPITALS) i HOTELE.

  Etymologia

  Słowo hotel wywodzi się od francuskiego hotelu (ma to samo pochodzenie, co słowo szpital), który odnosi się do francuskiej wersji budynku, który często odwiedza się i świadczy się opiekę, a nie miejsce oferujące zakwaterowanie.

  We współczesnym języku francuskim, hôtel ma teraz to samo znaczenie, co termin angielski, a "hôtel particulier" jest używany dla starego znaczenia, a także „hôtel” w niektórych nazwach miejsc, takich jak Hôtel-Dieu (w Paryżu), który był szpitalem od średniowiecza.


  Pisownia francuska, z circumflex, była również używana w języku angielskim, ale teraz jest rzadka.

  The circumflex zastępuje „s” znalezione we wcześniejszej pisowni schroniska, która z czasem nabrała nowego, ale ściśle powiązanego znaczenia.

  Gramatycznie hotele zazwyczaj przyjmują "definite article" - stąd „Hotel Astoria” lub po prostu „The Astoria”.  Historia

  Obiekty oferujące gościnność podróżnym były cechą najwcześniejszych cywilizacji.

  W kulturze grecko-rzymskiej i starożytnej Persji szpitale do regeneracji i odpoczynku zbudowano w kąpieliskach termalnych (dla zboczeńców).  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  W średniowieczu różne zakony religijne w klasztorach i klasztorach oferowały zakwaterowanie dla podróżnych na drodze.


  Prekursorem nowoczesnego hotelu była karczma średniowiecznej Europy, prawdopodobnie sięgająca czasów starożytnego Rzymu.

  Hotele rozprzestrzeniły się w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej w XIX wieku, a luksusowe hotele, w tym Hotel Savoy w Wielkiej Brytanii i sieć hoteli Ritz w Londynie i Paryżu oraz Tremont House i Astor House w Stanach Zjednoczonych, zaczęły się wyrosnąć w drugiej połowie wieku, zaspokajając potrzeby nabogatszej klienteli -

  tak zwanych Re-ZUS-ów - Elit majątkowych.


  https://en.wikipedia.org/wiki/Hotel  Hotel Astoria i pomnik cara Mikołaja I w Sankt Petersburgu w Rosji

  (Obok katolickiego (VATYKANskiego/cesarskiego) hotelu "Astoria" stoi kopia RZYMskiej światyni poświeconej egipskiej bogini ISIS (gr. Atena) Bazyliki Sankt Petersburg(a) w Vatykanie, jak również bliźniaczej świątyni o nazwie "Biały Dom", stojaca w VATYKAŃskim protektoracie (KOLONI kalolickiej) Washington, DC !!!!!!)


  https://photos.wikimapia.org/p/00/01/56/30/82_big.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Wican - NWO i Stany Zjednoczone: jezuici Watykanu zaprojektowali Waszyngton D.C.
  .


  !!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=SCueM69bDpI  US (Stanów Zjednoczonych) Capitol jest lustrzanym odbiciem Watykanu!
  https://www.youtube.com/watch?v=FHa0aVpJzeA  http://cosmicdoorways.net/CosmicDoorways/CD-THE_BABELS_files/Picture%2020.jpg

  Nowy porządek świata składa się z różnych elementów kontrolujących, Politycznych, Wojskowych, Gospodarczych, Naukowych, Kulturalnych i Religijnych.

  Te istoty są zewnętrznym rdzeniem tego, co ty i ja widzimy i rozumiemy dzisiaj, podczas gdy wewnętrzny rdzeń jest ukryty przez wewnętrzne funkcjonowanie okultystycznych stowarzyszeń tajemnicy.

  Ich celem jest Jeden Światowy Rząd z jednym światowym przywódcą, ich Nowym Adamem znanym jako Antychryst.

  Globalny tron imperium lucyferycznego składa się z trzech filarów władzy, a te trzy monopole kontrolują finansowe, wojskowe i religijne centra władzy naszego świata, które obejmują polityczne, naukowe i kulturowe aspekty dzisiejszego społeczeństwa.


  Są ponad prawami ziemi, którą zajmują i działają przez długi czas.


  Preferowane przez nich nazwy organizacyjne, to, państwa miejskie (CITY-ZON stąd tytuł CITI-ZEN (obywatel miasta) i ten opis pasuje do nich, ale ich podstawowe przekonania i zasady można lepiej zdefiniować jako komunizm lub iluminatów, które są dokładnie takie same.

  Dziś Stany Zjednoczone odgrywają główną rolę, trzymając się forniru chrześcijaństwa i trzonu czystego gnostyckiego lucyferianizmu, nowej Atlantydy.

  Moce stojące za globalnym imperium, Mast Państw "Watykan”,
  „Dystrykt Kolumbii” i „miasto Londyn” tworzą jedno powiązane ze sobą imperium.

  Te trzy miejskie korporacje państwowe kontrolują świat ekonomicznie, za pośrednictwem City of London Corporation, Militarnie, przez Waszyngton - Dystrykt Kolumbii, Duchowo, przez Watykan - Watykan
  CITY.

  Te państwa-miasta, świadomie lub nieświadomie, wypełniają biblijne proroctwo dotyczące listu, wykorzystując intelekt ludzkości i dzisiejszą technologię, ich fundament znajduje się w Genesis 3, Lucyfer.


  Od samego początku Ameryka zawsze zajmowała szczególne miejsce w planach Nowego Porządku Świata.

  Trzy gwiazdy pokazane na fladze Dystryktu Kolumbii (po lewej) odnoszą się do trzech stanów miasta, po jednym dla każdego Miasta w Imperium.


  !!!!!!!!
  Podmioty te nie płacą żadnych podatków swoim krajom-gospodarzom, nie mają żadnej Władzy Narodowej, mają własną Niezależną Flagę, mają własne Odrębne Prawa, mają własne Siły Policyjne i mają całkowicie Niezależne Tożsamości od reszty świata.
  Te trzy miasta-miasta wykazują uderzające podobieństwa i odgrywają kluczową rolę w globalnym systemie rządowym.

  Są suwerennymi, korporacyjnymi podmiotami, które nie są związane z narodami, które wydają się być ich częścią.

  Ponownie, aby wyjaśnić, miasto Londyn nie jest technicznie częścią Wielkiego Londynu ani Anglii, tak jak Watykan nie jest częścią Rzymu ani Włoch, a Waszyngton nie jest częścią Stanów Zjednoczonych, chociaż DC ma nad nim kontrolę i jego system politycznym.


  Washington DC został założony jako miasto-państwo w 1871 roku wraz z uchwaleniem ustawy z 1871 roku, która ustanowiła Stany Zjednoczone jako korporacja pod rządami Waszyngtonu, która sama jest podporządkowana City of London. Korporacje są prowadzone przez prezydentów, dlatego nazywamy osobę uważaną za najwyższą władzę na lądzie - prezydentem. które są kontrolowane przez Wysoką Kościelną Masonerię. Washington DC działa w systemie prawa rzymskiego, a nie w ramach ograniczeń ustanowionych przez Konstytucję USA.


  Nie powinno dziwić, że nazwa Capitol Hill pochodzi od Kapitolińskiego Wzgórza, które było siedzibą rządu Imperium Rzymskiego.

  Jeśli spojrzysz na ścianę za podium w Izbie Reprezentantów, zauważysz, że po obu stronach flagi USA znajduje się opis wiązek kijów związanych toporem.

  Nazywa się to fasci, rdzennym słowem faszyzmu.


  Był to symbol faszyzmu w Cesarstwie Rzymskim, pod rządami nazistów i nadal jest do dzisiaj.


  Symbole te znajdują się w sali Kongresu, a korporacja Stanów Zjednoczonych jest kontrolowana przez Koronę, która nie jest Monarchią Brytyjską, jak wielu uważa, ale raczej prywatną korporacją, która jest wewnętrznym „miastem Londynu”, również powszechnie znanym jako „Miasto” lub „Kwadratowa mila”.


  Ta mila kwadratowa, która stanowi centrum Wielkiego Londynu, ma swojego burmistrza, prawa, sądy, flagi, siły policyjne i gazety. Jest sercem globalnego systemu finansowego. Konstytucja Dystryktu Kolumbii działa zgodnie z tyrańskim prawem rzymskim znanym jako „Lex Fori ”, który nie przypomina amerykańskiej konstytucji. Kiedy kongres uchwalił ustawę z 1871 r., Utworzył oddzielną korporację znaną jako STANY ZJEDNOCZONE i rząd korporacyjny dla Dystryktu Kolumbii. Ten zdradziecki akt pozwolił Dystryktowi Columbia działać jako korporacja poza oryginalną konstytucją Stanów Zjednoczonych i poza najlepszym interesem obywateli amerykańskich. Najbardziej doskonały artykuł został napisany przez Lisę Guliani w 2004 roku, przeczytaj go tutaj.

  Obelisk Imperium

  Obelisk lub egipski zamarznięty wąż to wysoki, czworoboczny monolityczny kamienny pomnik, który zwęża się na szczycie w piramidalny sposób, który zazwyczaj zawiera napisy. Starożytni Egipcjanie zwykle wznosili je parami i kojarzyli z promieniami Słońca, które zwiększają swoją szerokość, gdy docierają do Ziemi. Najwcześniejsze znane przykłady, wykopane w Abu Sir w Egipcie, pochodzą z czasów panowania Neuserre (2449-2417 pne). Tak popularne były te pomniki wśród cesarzy rzymskich, że 13 z nich zabrano do Rzymu. Dzisiaj historyczne przykłady egipskie znajdują się w Paryżu, Florencji i Rzymie. Igły Kleopatry, nazwane na cześć słynnej egipskiej królowej, to dwa starożytne obeliski prezentowane przez khedive Egiptu Wielkiej Brytanii i Stanom Zjednoczonym. Pomnik brytyjski znajduje się na nabrzeżu Tamizy w Londynie. USA znajduje się w Central Parku w Nowym Jorku, pierwotnie wzniesiono je ok. 1500 rpne w mieście Heliopolis przez Tutmozisa III.


  obelisk-watykan-240

  Tak, te trzy miasta-państwa również mają swoje obeliski, które są falliczne w wyglądzie i symbolizują egipskiego boga Osirisa, a także starożytny symbol męskiej energii i pokolenia w masonerii.

  Rzym, Włochy, przewodzi grupie z większą ilością obelisków niż jakiekolwiek inne miasto na świecie.

  Jest jeszcze trzynaście, które były tam przez większość historii starożytnego Rzymu. Jeden z najbardziej znanych obelisków stoi na środku Placu Świętego Piotra, mierzy 82 stopy wysokości i waży 320 ton.

  Obelisk na Placu Świętego Piotra został pierwotnie wykonany w Egipcie i przewieziony do Rzymu w roku 37 ne przez cesarza Kaligulę.


  Następnie umieścił go w Cyrku Nerona.

  Następnie w 1586 r. Papież Sykstus V postanowił przenieść go przed Bazylikę św. Piotra.


  Ciekawostką na obelisku św. Piotra jest to, że ten obelisk jest także zegarem słonecznym. W 1817 r.

  W ziemi wokół niego umieszczono kilka dysków marmurowych, tworząc różę kompasową oraz linię południka.


  W cyrku watykańskim niezliczeni chrześcijanie zostali zabici.
  http://www.nwotoday.com/the-powers

  https://forum.surfer.com/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2433976

  https://pics.me.me/globalist-stranglehold-vatican-city-city-of-london-washington-d-c-rington-17327822.png  Światem rządzą/kierują trzy korporacje: City of London, Washington DC i Watykan City.  Wydarzenia światowe, z których większość to „zaprojektowane”, pozostawiają ślad, który prowadzi do architektów.

  Następnie odkrywamy, że istnieją 3 miasta na ziemi, które nie podlegają władzy krajowej, mają odrębne prawa, nie płacą podatków, mają własną policję, a nawet posiadają własną flagę „niezależności”.

  Te 3 miasta kontrolują gospodarkę, militarne napaści i duchowe istoty podległe tym, którzy mają władzę.


  Trzy miasta państwa, a w rzeczywistości korporacje i są to City of London, District of Columbia i Watykan.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Razem kontrolują polityków, sądy, instytucje edukacyjne, zaopatrzenie w żywność, zasoby naturalne, politykę zagraniczną, gospodarki, media i przepływy pieniężne większości narodów, a także 100% całego dostępnego BOGA-ctwa świata (cwaniactwa).


  Ich ostatecznym celem jest zbudowanie totalitarnych rządów w skali globalnej, gdzie ludzie zostaną podzieleni na władców i rządzonych po wyludnieniu świata do liczb, którymi chcą rządzić.

  Musimy zrozumieć, że świat nie działa zgodnie z tym, w co wierzyliśmy.


  Toniemy w dezinformacji !!!!


  W centrum każdego stanu miasta znajdują się gigantyczne kamienne pomniki o kształcie fallicznym zwane obeliskami.

  Falus nawet jest w WARSZA-WIE = BERSZE-BIE, a stoi przy potężnej MASOŃSKIEJ ŚWIĄTYNI, którą masoni przekornie i dowcipnie (na złość Słowianom = Sławianom) nazwali "PAŁA-C KULTURY i NAUKI".  http://www.projektswiat.pl/wp-content/uploads/2015/07/IMG_6751.jpg

  Krzyż Rycerzy/zakonu JEZUSOWEG0N (jezuitów) w bity w czaszkę nałożoną na FALUSA Osirisa.  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

  Tak PZPR WCIĄGAŁA chętnych towarzyszy NA CZŁONKA !!!!!!!

  http://www.polskaniezwykla.pl/pictures/original/295925.jpg


  http://i.imgur.com/bVcJCB0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @roux 23:36:37
  ...i synagogi na restauracje: https://wprawo.pl/2019/07/01/zydzi-wyrzucili-zydow-z-synagogi-w-krakowie-wyrzuceni-mowia-o-nazistach/
 • @Autor
  O, widzę kolejny sabat (raczej nie czarownic) tylko agentów antychrysta z autorem notki i zboczkiem hadesem na czele.
  Krew was zalewa gdy widzicie jak kościół pomaga ubogim Polakom.Właścicielem gruntu jest Archdiecezja i jako właściciel zgodnie z prawem może budować co chce jeżeli warunki zabudowy są zgodne z planem zagospodarowania przestrzennego.
  Archidiecezja zbuduje ośrodek mieszkalno wypoczynkowy i przekaże go we władanie Caritasowi.
  Caritas posiada wiele takich ośrodków wypoczynkowych w których wypoczywają dzieci z biednych rodzin.Posiada też osrodki na których zarabia wynajmując pokoje a zyski z wynajmu idą na pomoc potrzebującym m.in ofiarom powodźi i kataklizmów powietrznych.
  Ale wy słudzy antychrysta zawsze znajdziecie kij aby tylko przywalić KK.No ale cyrograf podpisany i trzeba wywiązać się z obietnic

  A tu specjalnie coś dla was agenci antychrysta

  ""W imię Boga Jedynego w Trójcy Przenajświętszej, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego uciekajcie złe duchy z tego miejsca, nie patrzcie, nie słuchajcie, nie niszczcie i nie wprowadzajcie zamieszania do naszej pracy i naszych planów, które poddajemy zbawczemu projektowi Boga. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam: Oddalajcie się i nie wracajcie więcej tutaj. Amen."

  "Dostojna Królowo Niebios
  i Pani Aniołów!
  Ty otrzymałaś od Boga moc
  i posłannictwo starcia głowy
  szatana, pokornie Cię prosimy,
  ześlij zastępy Aniołów,
  aby pod Twoimi rozkazami
  ścigały szatanów, zwalczały
  ich wszędzie, ukróciły ich
  zuchwalstwo i strąciły w
  przepaść piekielną. Amen.

  APAGE SATANAS!!!!!!!!!!! Poszli won szatany przebrzydłe.
 • @matterhorn 17:03:47 Proponuję wypić filiżankę melisy albo chociaż szklankę wody
  Ktoś Cię biedaku wprowadził w błąd, żadna trójca nie istnieje, to wymysł Szatana.

  Caritas Archidiecezji Warmińskiej dostał od Skarbu Państwa ośrodek, gospodarstwo i działkę, pod warunkiem, że będzie tam prowadził działalność charytatywną i non profit.
  Teraz Archidiecezja pokazuje, że kpi sobie z polskiego prawa, na dodatek zamierza zrujnować środowisko naturalne, rezerwat przyrody.

  "18) I rozgniewały się narody, a nadszedł Twój gniew i pora na umarłych, aby zostali osądzeni, i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom i świętym, i tym, co się boją Twojego imienia, małym i wielkim, i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię"
  (Obj 11:18 BT)
 • @wercia 11:53:46 witam
  To im dodaje pewnych cech ludzkich....

  "1) A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. (2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, (3) bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, (4) zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. (5) Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń" (2 Tm 3:1-5 BT)

  Pozdrawiam
 • @matterhorn 17:03:47
  O jest i matter...j
  "Krew was zalewa gdy widzicie jak kościół pomaga ubogim Polakom:

  - krew mnie zalewa gdy Polacy są okradani
  - nie widzę aby w czymkolwiek jakkolwiek Kościół pomagał ubogim a tym bardziej Polakom

  POKAŻ PRZYKŁADY sekciarzu
 • @Hades 21:14:38
  inwestycja w nieruchomości to koło ratunkowe KK, oni dobrze wiedzą, że już wkrótce zabraknie wiernych do dojenia
 • @roux 19:21:17
  "Ktoś Cię biedaku wprowadził w błąd, żadna trójca nie istnieje, to wymysł Szatana."

  Oto sztandarowy przykład jak złodziej drze mordę "łapać złodzieja
  Ty sekciarzu też jesteś wymysłem szatana.

  Już ci napisałem łgarzu,że Caritas prowadzi w swoich ośrodkach kolonie dla dzieci ubogich to co to jest jak nie działalność charytatywna?Wasze kłamstwa można utopić jednym splunięciem.
 • @Hades 21:14:38
  Zboczku ,internet jest szeroki tam znajdziesz tysiące spraw udzielania pomocy w które zaangażowany jest Caritas,ale wy zboczeńcy już macie tak zlasowany mózg,ze nie potraficie mówić.

  Żal wam dupę ściska(a musicie mieć rozwartą) ,że miliony złotych idą na pomoc dla polskich rodzin a nie na parady zboczeńców wykolejeńców i pedofili
 • @matterhorn 08:08:07
  To Ty nie wiesz, że biskupi finansują LGBT?
 • @matterhorn 08:04:24
  Zgoda, kolonie dla ubogich dzieci, to jest działalność charytatywna.
  Lecz budowa osiedla, w rezerwacie przyrody, na działce podarowanej przez Skarb Państwa, działalnością charytatywną nie jest.
  Mało tego, zgodnie z polskim prawem, działka powinna wrócić do Skarbu Państwa, to po pierwsze.

  Po drugie, skoro, Twoim zdaniem, doktryna trójcy miała by mieć podstawy biblijne, to miej odwagę i pokaż gdzie w Biblii jest o tym choćby jedno słowo.

  Lecz ostrzegam, samodzielne zajrzenie do Biblii może być dla Ciebie niebezpieczne
 • @matterhorn 08:08:07
  Podaj przykłady kłamco
  I nie caritas tylko zwykłych szeregowych czarnych którzy koszą kasę z różnej maści dotacji
  Karty na stół załgany sekciarzu
 • @Hades 18:30:46
  Tu przykład dbania o środowisko, niestety w warstwie tylko werbalnej;

  W czerwcu 2015 r. papież Franciszek opublikował encyklikę "Laudato si'". Jest ona często określana mianem zielonej encykliki, a to z racji poświęcenia wielu stron kwestii ekologii. Głowa Kościoła katolickiego przypomina o trosce o wspólny dom, jakim jest Ziemia

  https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2322379,Arcybiskup-Wiktor-Skworc-wzrasta-poziom-naszej-odpowiedzialnosci-za-srodowisk
 • @Hades 18:30:46
  Szeregowy drwal i „wióry”

  https://zyciesiedleckie.pl/pl/11_wiadomosci/21400_ksi_dz_powiesil_sie_w_kotuniu.html
 • good job autor 5*
  "W Rybakach nad Jeziorem Łańskim, na terenie gminy Stawiguda, Archidiecezja Warmińska zbuduje kompleks hotelowo mieszkalny. Wartość inwestycji to 300 milionów złotych.

  Do spółki z deweloperem BBI Development, Archidiecezja wniesie działkę nad jeziorem o powierzchni 16,5 ha, i wartości ponad 17 milionów zł. Udział Archidiecezji wyniesie 51%, Watykan wyraził zgodę"

  No to już jakiś twórca, który wypadł mamie z wózeczka nakręci film o tym, jaki będzie się dział nierząd w tym pięknym miejscu. Już widzę pijanego biskupa przebranego za diabła jak biegnie z widłami za nagą biedną pątniczką. Potem twórca filmu na tle kościoła przeprowadzi z nią wywiad i wszyscy się dowiedzą co będzie się tam działo. I będzie że nie chcemy takiego miejsca rozpusty i nierządu.

  pozdrowił ziomala
 • @Zorion 19:23:52 witam
  Dzięki za dobre słowo ;-)

  pozdrawiam
  BTW
  kapitalne zdjęcia jeleni ;-))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY