Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
317 postów 6151 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Czy KK jest przeciw LGBT, ale również za?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przecież do abp Paetza nie dobiorą się nigdy, to więcej niż oczywiste

Oświadczenie Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich
w sprawie narzucania ideologii LGBT
 (….)
5. Nie mniej niepokoi zachowanie wielu nauczycieli wobec dzieci i młodzieży, nacechowane propagandą zachowań LGBT. Rodzice i młodzież uskarżają się na narzucanie jako lektur obowiązkowych, tekstów wulgarnych w formie i treści. Organizuje się w szkole wyjścia do teatru na sztuki wyjątkowo obsceniczne, które niszczą wrażliwość erotyczną młodych. Na lekcjach, pod pozorem nauki języków obcych młodzież zmuszana jest oglądać i dyskutować o filmach odzierających z intymności. Do takich obojętnych ideologicznie tematów, jak chociażby rozmowa o problemie bezpłodności w małżeństwie, dołącza się np. dyskusję o prawie do adopcji przez pary jednopłciowe i piętnuje przy tym uczniów przeciwnych takiej możliwości. Z relacji uczniów wynika też, że liczni nauczyciele nie licząc się psychicznymi i moralnymi konsekwencjami swoich zachowań, z godną napiętnowania beztroską zadają podczas lekcji gwałt poczuciu przyzwoitości i intymności swych niepełnoletnich uczniów. W tym kontekście prosimy wszystkich rodziców: nie pozostawiajcie waszych dzieci samym sobie. Wasze dzieci nie są niczyją własnością – są wasze. Wszelkie instytucje życia społecznego – w tym szkoła – to instytucje, które tylko i wyłącznie są na usługach rodziny.
                                                        ♦♦♦
A tymczasem w Nowym Jorku, znany jezuita James Martin porównał homoseksualistów do Pana Jezusa.
"Czasami wasza rodzina może was nie rozumieć, tak jak rodzina Jezusa. Czasami możecie czuć się nieakceptowani w niektórych miejscach, jak Jezus w Samarii. Czasem będzie się wydawać, jakbyście nie mieli domu, tak, jak Jezus"
James Martin to nie byle kto, jest doradcą Watykanu ds. komunikacji oraz redaktorem amerykańskiego magazynu "America", zwolennikiem pełnej akceptacji homoseksualistów przez Kościół. Jest przy tym przekonany o własnej nieomylności - krytykantów swoich uważa za kryptopederastów. Na swoim koncie na Facebooku z entuzjazmem pisze o katolikach LGBT ich rodzinach.
 
„Wielu przyjaciół, głównie z okolic Nowego Jorku, New Jersey i Lexington, Kentucky, przysłało mi zdjęcia z różnych grup katolickich i parafii, odprawiających msze i uczestniczących w obchodach Pride Weekend w zeszły weekend. Te wspaniałe kościoły i grupy pomagają naszym przyjaciołom LGBTQ i członkom ich rodzin czuć się mile widzianymi w Kościele, który jest, przecież również ich Kościołem. I pomagają im być dumnymi z faktu, że są katolikami.”
 
Wieczorem 29 czerwca, dla uczestników  Gay Pride, sprawował mszę w nowojorskiej parafii pw. św. Franciszka z Asyżu. Powiedział przy tej okazji, że „katolicy LGBT” powinni być „twardzi” w odpowiedzi na krytykę ideologii LGBT. Przedstawiając słowa Jezusa Chrystusa w Ewangelii św. Łukasza, starał się rozwinąć definicję bycia Jego uczniem. Wzywając homoseksualnych i transpłciowych katolików, aby „byli twardzi”, powiedział, że w ostatnich latach pojawiło się „wiele pozytywnych kroków w stronę katolików LGBT”. Mówiąc o „dwóch wielkich trendach”, stwierdził, że jeden „można podsumować dwoma słowami: ‘Papież Franciszek’. Jego pięć najsłynniejszych słów brzmi wciąż : ‘Kim jestem, aby ich osądzać?’, co było najpierw odpowiedzią na pytanie w kwestii homoseksualnych księży , a następnie zostało rozszerzone na osoby LGBT”. Ks. Martin powiedział, że obecny papież jako pierwszy używa słowa„ gej ”, dodając:„ Ma przyjaciół LGBT. I mianował wielu kardynałów, arcybiskupów i biskupów wspierających LGBT ”. Kolejną pozytywną tendencją według jezuity jest to, że „coraz więcej katolików decyduje się na coming out i jest otwartych na temat swojej tożsamości płciowej. Oni i ich rodziny wnoszą swoje nadzieje i pragnienia do swoich parafii i powoli zmienia się kultura Kościoła”.
Pomimo tego trendu duchowny ubolewał, że obecnie panuje „trudny czas dla katolików LGBT”. Odniósł się w ten sposób do zwalniania „pracowników LGBT w cywilnych małżeństwach” przez szkoły katolickie, które wymagają od nauczycieli popierania nauki Kościoła i wskazywania jej swoim przykładem. Twierdził, że szkoły katolickie wykazują podwójne standardy, jeśli chodzi o „heteroseksualnych pracowników”, którzy zachowują pracę, nawet jeśli nie przestrzegają „różnych nauk Kościoła”, niechcący przedstawiając pogląd, który od dawna utrzymuje wielu wiernych katolików. Przywódcy Kościoła, powiedział, nadal wydają dokumenty i oświadczenia, które „nie zdradzają najmniejszego dowodu tego, że wysłuchali o doświadczeniach osób LGBT lub ich rodzin”. Ks. Martin potępił także „homofobicznych duszpasterzy i parafian”. „Tym bardziej trzeba być takim jak Jezus, czyli twardym ” – rzekł. Powiedział, że katolicy LGBT i ich rodzice i krewni są „tak samo częścią Kościoła, jak papież, lokalny biskup, duszpasterz czy ja
„Ludzie LGBT powinni w pełni oczekiwać uczestnictwa we wszystkich posługach w Kościele” - powiedział ks. Martin. „Powinni nie tylko być przyjmowani i aprobowani, ale przewodzić”. Zakończył, promując ideę, że Bóg stwarza ludzi tak, aby mieli homoseksualną tożsamość: „Bądźcie dumni z tego, że jesteście katolikami. A do moich braci i sióstr i rodzeństwa LGBT: bądźcie katolikami LGBT, do czego jesteście powołani przez samego Jezusa Chrystusa”.
 
 
 
Fronda.pl, Facebook, białykruk.pl,Life Site News

Zdjęcia: Facebook, Twitter 

KOMENTARZE

 • "KK jest przeciw LGBT, ale również za" - Ogólne zmęczenie ostatnich czasów starożytności płynęło prawdopodobnie z przyczyn
  powyżej przeze mnie podanych, a zapewne i wielu innych jeszcze, asceza zaś była tylko jednym tego zmęczenia przejawem.


  Na nieszczęście etyka katolicka stworzona została właśnie w tym niezdrowym okresie upadku.

  Zdrowi i silni ludzie późniejszych czasów z wielkim trudem jedynie mogli się przystosować do poglądu na życie stworzonego przez chorych, zmęczonych i rozczarowanych ludzi, którzy stracili wszelkie poczucie biologicznej wartości życia ludzkiego..  "Żarłok, erotoman i asceta są ciągle zajęci sobą i świat ich zamknięty jest w ramach ich pragnień, czynienia im zadość lub czynienia im na przekór.
  Człowiek zdrowy na ciele i umyśle nie pozwoli, by cała jego uwaga skupiona była na nim samym.


  Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę.


  Ludzie uroczyści są najczęściej matołami.


  Gdyby ludzie pragnęli bardziej własnego szczęścia niż nieszczęścia innych, moglibyśmy niebawem mieć raj na ziemi.


  Im intensywniejsza była religijność danego okresu historii, im głębsza wiara w dogmat, tym większe było okrucieństwo i tym gorszy ogólny stan rzeczy.


  Dzisiejsza młodzież dzieli swą lojalność pomiędzy rodziców i państwo. Przewidywać można, że jeśli z czasem młodzież lojalność swą winna będzie tylko państwu, świat stanie się jeszcze bardziej krwiożerczy niż obecnie.  Jeżeli państwo ma się stać jedynym kapitalistą, rodzina, taka jak jest obecnie, nie będzie mogła istnieć.  Miłość jednakowoż ma dzisiaj innego wroga, bardziej niebezpiecznego od religii, a mianowicie ewangelię pracy i materialnego powodzenia.

  Społeczeństwom grozi podział na dwie kasty: bogatych, zachowujących ustrój rodzinny i biednych, coraz bardziej oczekujących od państwa pełnienia funkcji, które dawniej należały do ojca."
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/04/czego-w-sprawie-ks-krzysztofa-charamsy-nie-dowiesz-sie-ani-z-lewackich-ani-z-katolickich-mediow/comment-page-1/#comment-3125  http://www.orthclass.com/zapr/4ikum/6ksvid_files/6ksvid_1.jpg

  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2015/10/charamsa.jpg

  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2015/10/charamsa1.jpg


  http://christophereverard.co.uk/wp-content/uploads/2016/06/smoking_cardinals_zps054d9ed8.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Polacy przeciwni postulatom środowisk LGBT a tymczasem:
  Przed jedną z największych na świecie homoseksualnych parad o. James Martin SJ celebrował mszę, podczas której powiedział „katolikom LGBT”, aby byli pełni nadziei, ponieważ papież Franciszek ma „przyjaciół LGBT” i „mianował wielu kardynałów, arcybiskupów i biskupów wspierających LGBT”. O. Martin jest konsultorem watykańskiego sekretariatu ds. komunikacji i prowadzi kampanię na rzecz większej akceptacji homoseksualizmu w Kościele katolickim. Wieczorem 29 czerwca sprawował mszę w nowojorskiej parafii pw. św. Franciszka z Asyżu, znanej ze swojego „duszpasterstwa LGBT”, które lekceważy naukę Kościoła na temat seksualności. Jeden z liderów tego duszpasterstwa zbierał fundusze na Planned Parenthood.

  https://bialykruk.pl/wydarzenia/szokujace-slowa-amerykanskiego-jezuity-przed-paradagejow-papiez-franciszek-mianowal-wielu-biskupow-wspierajacych-lgbt-i-ma-przyjaciol-lgbt
 • @Krystyna Trzcińska 14:08:16
  https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/201907/1562878494_9132pv_600.jpg
 • @kula Lis 68 07:55:32 witam
  Poparcie dla zboczeń, to gwóźdź do trumny KK, znak ostatecznego upadku

  https://canadafreepress.com/images/uploads/martin101918.jpg

  " (2) I głosem potężnym tak zawołał: Upadł, upadł Babilon - stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli" (Obj 18:2-4 BT)

  pozdrawiam
 • @
  Po lewej: Alfred Kinsey - bożek ruchów #LGBT, pederasta i pedofil, lansował teorie, wg których 100% niemowląt doświadcza seryjnych orgazmów; wielu jego współpracowników to przestępcy,

  np. ten po prawej - nazista, który zgwałcił wiele dzieci i zamordował 10latkę.

  https://pbs.twimg.com/media/D_Xf0TkXUAAZUVw.jpg
 • @Husky, Tak, dokładnie. To ci sami i ich bracia przeorani
  .
  Piszesz:

  "ten po prawej - nazista, który zgwałcił wiele dzieci i zamordował 10latkę"  Żeby nie było niedomówień, to pokaż którzy z tych nazistów, gwałcił wiele dzieci i mordował ??


  (Hitler i jego rodzina byli PRAKTYKUJACYMI KATOLIKAMI) !!!


  Joseph Goebbels (pierwszy z prawej) i Wilhelm Frick (obok)
  http://www.badnewsaboutchristianity.com/pics_03/salutes.jpg
  https://puebloman.files.wordpress.com/2013/10/hitler4.jpg
  http://www.concordatwatch.eu/Users/X890/X890_727_CWPavelicwithFranciscans.jpg
  https://ww2resource.files.wordpress.com/2011/01/priestsalutehitler.jpg
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c6/Bundesarchiv_Bild_183-R24391%2C_Konkordatsunterzeichnung_in_Rom.jpg
  https://pics.me.me/adolf-hitler-meeting-with-pope-pius-hi-30589246.png

  Ratline: Soviet Spies, Nazi Priests, and the Disappearance of Adolf Hitler: Peter Levenda

  https://www.google.com/search?q=nazi+priests&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2-6f5-bLjAhW4B50JHTYNC1MQ_AUIECgB&biw=1366&bih=683#imgrc=lScjCBElTA7qBM:&spf=1563057273316


  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY