Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
317 postów 6151 komentarzy

come nembo

roux - come nembo che fugge col vento

Pedofilski dress code Franciszka na Dniach Młodzieży?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypadki nie istnieją, a tym bardziej nie mogą się powtarzać

 

 Po udanym występie w Dublinie, podczas Światowego Spotkania Rodzin (sierpień 2018), gdzie papieskie i biskupie suknie zdobił znak sado-maso, [ roux.neon24.pl/post/145232,dublin-2018-spotkanie-rodzin-z-akcentem-homo-czy-sado-maso ] w Panamie na Światowe Dni Młodzieży (styczeń 2019) Franciszek posunął się o krok do przodu w propagowaniu zboczeń - dał się ozdobić logo używanym przez pedofilów i pederastów.

Biuletyn FBI z dnia 31 stycznia 2007 „Symbole i logo używane przez pedofilów w celu identyfikacji upodobań seksualnych” opisuje symbol „BLogo aka ‘Boy lover’”

 

 

 

 

 
Logo to graficzne przedstawienie nazwy firmy lub produktu.  Jest najważniejszą częścią identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, towaru, marki, projektu, organizacji lub usługi,, która umożliwia szybką i łatwą komunikację z odbiorcami.
Logo jest fundamentem do tworzenia ekonomicznego wizerunku np. firmy, organizacji.
Cechy i cele
Logo firmy lub produktu musi charakteryzować się zwięzłością, treściwością oraz minimalizmem. Znak graficzny firmy musi być zrozumiały, czytelny oraz łatwo zauważalny i rozpoznawalny dla odbiorcy. Jednocześnie logo powinno być także unikalne i niepowtarzalne, ponieważ jest to ważny element wyróżniający firmę wśród konkurencji.
Logo jest nośnikiem informacji zarówno na płaszczyźnie informacyjnej jak i emocjonalnej. Twórcy grafiki coraz częściej nie tyle skupiają się na samym przekazaniu informacji o firmie, co na przekazie emocji. Poprzez logo firma może wyrazić ideę, emocje, zbudować relację odbiorcy do produktu.
Logo w bardzo silnym stopniu kreuje i wpływa na wizerunek firmy, dlatego powinno ono być kojarzone z pozytywnymi emocjami oraz powinno nieść istotne przesłania i wartości.
Encyklopedia Zarządzania
 
O ile na Spotkaniu Rodzin, aluzja do sadomasochizmu może jeszcze, w oczach bezrefleksyjnych wiernych KRK, uchodzić za kiepskiej klasy żart, żart na poziomie żartu Kapitana ze sztuki Sławomira Mrożka „Indyk”#, to dla pedofilskiego logo na Światowych Dniach Młodzieży  nie może być żadnego niewinnego, nawet najbardziej pokrętnego, wytłumaczenia.
 
Jeszcze polski akcent ze strony RM, JE biskup Czaja w nakryciu głowy w kształcie ryby (aluzja do pogańskiego boga Dagona) z modnym, pedofilskim szlaczkiem.

 
Biskup Czaja, to ten biskup, który po filmie Sekielskich  ”Tylko nie mów nikomu”,  tak się przejął, że „znalazł” w swojej diecezji jednego księdza pedofila.

novusordowatch,
zdjęcia: PAP, Instagram, novusordowatch
 
 
 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Chyba jednak wygram, mam Piotrusia. Ma ktoś mocniejszą kartę?

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/07/a291.jpg

  Wystarczy teraz zestawić części wspólne:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/0004e16p71n4nwmh-c317-f3.jpg

  i otrzymujemy sumę:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/judeochrystianizm-2.jpg

  Czy już wiemy skąd przychodzi zło? Oczywiście żydowiercy najchętniej by mnie ukrzyżowali za logiczne myślenie.
 • @Rzeczpospolita 13:22:16
  Żydo-katolicki Kościół ma spore doświadczenie oraz tradycje w realizacji podłości i degeneracji moralności i obyczaju.
  W książce "Sól ziemi" - kard. Josepha Ratzingera, Petera Seewalda (wywiad z Ratzingerem) dziennikarz pyta dlaczego kościół prowadził burdele? Ratzinger (późniejszy papież Benedykt XVI) nie dość, że nie potępia tego faktu, to usprawiedliwia go i powołuje się na "świętego" Augustyna mówiąc : " Św. Augustyn pyta gdzieś, co należy uczynić w tej sprawie. I odpowiada, że człowiek jest taki , jaki jest, dlatego z punktu widzenia porządku państwa, lepiej jeśli nadaje się tej sferze uporządkowane formy (czyli burdele).
 • @Rzeczpospolita 13:22:16
  Ponieważ nadużywasz Pan swojej wiedzy, by atakować na oślep to co pospolite, jak i to co święte, skarcę.

  Po to właśnie Bóg zabronił, w słynnym usuniętym przez Rzymian Powszechnych (katolickich) drugim przykazaniu, posługiwania się jakąkolwiek symboliką, dziełami rąk i umysłów ludzkich, lub kopią dzieł bożych, by można było na podstawie tego Prawa oddzielić ziarno od plew.

  Gdyby dziś stracono Mesjasza na szubienicy, to dający się zwodzić - bezmyślni (czyli parafianie) nosiliby ,,na pamiątkę" małe szubieniczki na srebrnych łańcuszkach, zawieszanych na szyi.

  A przy okazji, ŚJ też powinni włączyć krytyczne myślenie i użyć rozumu. Mają zakwestionowane że Chrystusa nie stracono na krzyżu, ale na palu (drzewie). Ok. Niech im będzie, bo faktycznie powołują się na istniejący w Biblii opis. Lecz w takim razie po kiego grzyba im symbol krzyża wkomponowanego ukośnie w koronę?
  Ano dlatego, że to symbol masonerii, a założyciel ich zboru był masonem, a więc z dużą dozą prawdopodobieństwa był, świadomym bądź nie, agentem Macierzy Nierządnic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi.
  I ten pochód za fałszywym samozwańczym apostołem Pawłem, Szawłem i Saulem, który bredził m.in o konieczności podporządkowania się każdej świeckiej władzy, bo ustanowiona jest, wg tego faryzeusza, zawsze przez Boga. Ale z Rosji muszą pryskać, bo jedna z gałęzi owej władzy zdelegalizowała ich zbór. Czyli w Rosji nie usłuchali ulubionego faryzusza. Trzebaby iść dalej i dociekać; czemu świecki władca kazał ściąć mu łeb?
 • @Oracz 15:29:31
  Komentarz miał być karcący, ale nie mogę się doszukać owego karcącego zdania.
 • @Rzeczpospolita 13:22:16
  // mam Piotrusia //
  raczej kuku na muniu bo skoro
  chrześcijaństwo w pełni respektuje stary testament ,
  to tylko zupełny ignorant może dostrzec w żydowskim
  symbolu ( gwiazda Dawida) na tiarze papieża
  coś niestosownego :)))
 • @puuuq 18:01:44
  Komentatorze - żydowierczy gołąbku - głąbku,
  czytanie ze zrozumieniem jak widać nie jest sztuką łatwą dla żydowiercy.

  Jest mi całkowicie obojętne, czego symbol na swojej czapie nosi papież. Jest mi także obojętna stosowność, bądź niestosowność, tych symboli.
  Wskazuje jedynie bezmyślnym żydowiercom na bezpośrednie związki żydowskich religii: judaizmu i katolicyzmu.
 • @Oracz 15:29:31 witaj
  / z Rosji muszą pryskać,/ na pewno nie, co najwyżej pójdą do więzienia.

  Zresztą sam Prezydent Putin przyznał, że zakaz działalności ŚJ "to kompletna głupota"

  Świadkowie Jehowy mogą odzyskać legalny status w Rosji
  20-12-18

  Sytuacja wokół organizacji religijnej Świadkowie Jehowy zostanie dokładnie zbadana, zapowiedział rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

  W 2017 r. Ministerstwo Sprawiedliwości zakazało jej działalności na terenie Rosji pod pretekstem, że jest to ugrupowanie ekstremistyczne.

  Decyzję tę ostro skrytykował prezydent Rosji Władimir Putin na ostatnim posiedzeniu Rady ds. Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Praw Człowieka. Wg niego, podejście takie, to „zupełna głupota”. Prezydent zapowiedział, że zbada sytuację.

  Putin oświadczył, że należy w ten sam sposób traktować przedstawicieli wszystkich wyznań religijnych. Dodał, że Świadkowie Jehowy są wyznawcami chrześcijaństwa: „Za co ich prześladować? Nie rozumiem tego” .

  Rosyjskie władze podkreślały wcześniej, że decyzje sądów o zakazie działalności Świadków Jehowy nie oceniają tej wiary i nie zawierają zakazu jej wyznawania. Jednak kilkadziesiąt osób znalazło się w więzieniach lub pod aresztem domowym jedynie za przynależność do Świadków Jehowy.

  Źródło: lenta.ru

  Opracowanie BIS – Biuletyn Informacyjny Studium
  https://studium.uw.edu.pl/swiadkowie-jehowy-moga-odzyskac-legalny-status-w-rosji/

  Pozdrawiam
 • @
  Tu lepsze zdjęcie JE biskupa

  https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2019/08/net-19818035.jpg
 • @roux 18:54:22 dla przypomnienia
  S. Mrożek, "Indyk"

  # żart Kapitana

  „Rozmawiają dwie baby:
  - usiadłabym se kumo, ale ni moge
  - a czymu?
  - bo mnie doopa boli”
 • Autor
  5*
 • @Rzeczpospolita 13:22:16
  Dwa razy 5*
 • @Hades 19:43:06
  Dzięki
  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 13:22:16 witam
  Dziękuję za komentarz i *

  Jak można poważnie traktować gościa z torebką po cukrze na głowie?

  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 18:20:35
  //Wskazuje jedynie bezmyślnym żydowiercom na bezpośrednie związki żydowskich religii: judaizmu i katolicyzmu.//
  O k ..... , Amerykę odkrywasz , i gdyby nie twoja aktywność
  to nikt by tych związków nie dostrzegł :)))
  cymbał z aspiracjmi na pierwszego myśliciela portalu :)))
 • @puuuq 20:46:00
  "cymbał z aspiracjami na pierwszego myśliciela portalu"

  Samokrytyka godna pochwały - ale niepotrzebnie komentator się tak przejął.
 • ciekawsze jest to:
  https://malydziennik.pl/wstrzasajacy-obraz-swiadkow-jehowy-w-polsce-gwalty-pedofilia-i-zobacz-koniecznie/

  – W niektórych strażnicach można przeczytać, że kobieta może być winna gwałtu. Jeśli się wyrywa, broni i robi wszystko, żeby do tego nie doszło, to jest ok. Ale jeśli nie krzyczy, nie wyrywa się, to jest jej wina – opowiada Agata Szudzik, była Świadek Jehowy.
  Wyznań byłych Świadków Jehowy jest w sieci jak na lekarstwo. W programie publikowanym na Youtube – „7 metrów pod ziemią” – o swoich doświadczeniach opowiedziała Agata Szudzik. Materiał w kilka godzin od pojawienia się w sieci obejrzało ponad 160 tys. internautów.

  takie ciekawe rzeczy -warto promować
 • @MacGregor 23:47:06 nie wydaje się Koledze, że
  taki komentarz nie na temat notki, to kompromitacja i zupełny obciach?

  "(4) Dziwią się temu, że już nie płyniecie z prądem rozwiązłości i znieważają was. (5) Odpowiedzą przed Tym, który będzie sądził żywych i umarłych" (1 Pt 4: 4-5 Biblia paulistów)
 • @roux 06:54:28
  A to prosze uprzejmie komentarz na temat:

  JPII = jebać policję dwoma pałami
 • @MacGregor 09:46:10 komentarza nie będzie
  Kolega szanowny raczy żartować .
 • @Oracz 15:29:31
  Jeżeli masz na myśli rzekomą piramidkę na grobie Russela, o której rozpowiada trollnia, podająca się za obrońców „prawdziwej wiary katolickiej, to argument dawno obalony.

  https://www.facebook.com/1764085230519117/posts/1900778910183081?sfns=mo
 • @reflexión 18:05:02 witam
  Dziękuję za interesujący link ;-)

  Pozdrawiam
 • @reflexión 18:05:02 "Jeżeli masz na myśli rzekomą piramidkę na grobie Russela, o której rozpowiada trollnia..." - Czy tą piramię
  masz na myśli??  Grób założyciela Świadków Jehowy Charles Taze Russell's był Rycerzem Maltańskim - Freemason.

  Jehovah's Witnesses Founder Charles Taze Russell's Gravesite - JW ...


  Kościół ŚWIADKÓW JEHOWY CÓRKĄ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO


  Russell and the Watch Tower Bible and Track Society in the Greatest Masonic Center Cemetery


  https://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Jehovah%20Witnesses/freemason_cemetery.jpg

  Zdjęcie poniżej to ta sama scena, co powyżej, ale bez powiększenia.
  Zwróć uwagę na piramidę iluminatów. To tutaj pochowany jest Charles Taze Russell.


  https://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Jehovah%20Witnesses/watch_tower-freemasons.jpg

  https://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Jehovah%20Witnesses/jw.htm  https://i.redd.it/1x7shbop1ji21.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 07:40:50 witam; kwestia zasadnicza:
  do kogo i po co, papież wysyła ten jasny sygnał?
  Kolega Mc Gregor się domyślił, stąd nerwowa reakcja ;-))

  pozdrawiam
 • @roux, Kociół ROMAńsko Katolicki jest MATKĄ WSZYSTKICH RE-LIGII = Legionów bożka Amen Ra! - Od samego początku, w swoich
  BOŻNICACH odprawiali najochydniejsze RYTuały seXualne oraz inne zwyrodniałe formy RYTUalnych zbrodni z udziałem krwawego poświęcania zwierząt i ludzi, w tym dzieci!


  "Udeż w stól, nożyce się odezwoą"  Już dawno pisałem, że freemason RYTu Szkockiego (tzn. FRANCYjskiego) MacGregor sam nosi takie same KATO-LICKIE
  SYM-BAALE na sobie.  https://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/mt/2015/10/AP_383539891856/lead_720_405.jpg

  VAT-i-CA-ANUS to SIN (grzech) = SYN-a-GOG-a Szatana (Caanan-a)

  Czarne Psy --- psy spółkuja z kim i z czym się da!!!!

  http://trzcinska.neon24.pl/post/150388,krotko-o-krzyzu-krzyz-panski#comment_1577241


  Canis = pies


  Caanan = Cani-Baal !!!!!!
  http://m.neon24.pl/6a01a7845528d90745991a66d6d9b891,0,0.png  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY